Podkłady ozdobne

Podkłady ozdobne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Serwetki papierowe dekoracyjne – wspaniała ozdoba każdego stołu

Serwetki dekoracyjne to prosty sposób na to, by odmienić wystrój wnętrza i sprawić, że nawet w warunkach polowych stół nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dobrze dobrane serwetki papierowe dekoracyjne mogą również zwiększyć prestiż lokalu gastronomicznego i podkreślić elegancki wygląd sali bankietowej, w której odbywa się przyjęcie weselne, chrzciny lub komunia.

W naszym sklepie internetowym e-Opakowania.info oferujemy duży wybór serwetek dekoracyjnych, które charakteryzują się atrakcyjnym designem i wysoką jakością wykonania. Oferujemy zarówno duże, okrągłe serwetki dekoracyjne na stół, które mogą pełnić rolę obrusu lub podkładki na talerz, jak i mniejsze serwetki, które można wykorzystać jako podstawkę na kubek, szklankę lub filiżankę.

Serwetki dekoracyjne w restauracji – jak je wykorzystać?

Z naszych serwetek papierowych dekoracyjnych od wielu lat korzystają restauratorzy i właściciele punktów gastronomicznych, którzy wybierają je m.in. jako element eleganckich, okrągłych stołów. Takie serwetki są znakomitym pomysłem na podkładkę pod paterę z ciastami i ciastkami, a nawet pod tort weselny. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie ich jako jednorazowe podkładki pod filiżanki i niewielkie talerzyki na ciasto. Ze względu na duży wybór rozmiarów serwetki dekoracyjne można z łatwością dobierać do różnych wielkości tacy lub talerza.