Miski ekologiczne

Miski ekologiczne Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Miski ekologiczne – różne pojemności i kształty

Miseczki biodegradowalne to uniwersalne narzędzia, niezbędne w różnych lokalach gastronomicznych. Produkty tego typu zachwycają swoją uniwersalnością, przez co są wykorzystywane w restauracjach, barach, kawiarniach, lodziarniach czy na stacjach benzynowych – jednym słowem wszędzie tam, gdzie potrzeba solidnych pojemników na pożywienie. Miseczki ekologiczne służą do transportu i serwowania dań zimnych i ciepłych: lodów, sałatek, makaronów, frytek lub zup. W ofercie serwisu e-Opakowania.info znajdziesz różne rodzaje i pojemności misek, wśród których z powodzeniem wybierzesz jednorazowe naczynie najbardziej odpowiadające specyfice Twojego lokalu. Asortyment uzupełniają wieczka papierowe i plastikowe. Podobnie jak inne produkty w naszym sklepie, miski biodegradowalne łączą w sobie solidne wykonanie i niską cenę, co pozwoli obniżyć koszty prowadzenia lokalu. Dajemy też możliwość przygotowania misek ze spersonalizowanym nadrukiem. Sprawdź ofertę misek zaprojektowanych z myślą o konsumencie i Matce Naturze!

Ekologiczne miski na żywność projektowane w trosce o środowisko

Większość osób, które prowadzą własny lokal gastronomiczny, zdaje sobie sprawę, jak ważne jest w dzisiejszych czasach stawianie na ekologiczne produkty wykonane z naturalnych materiałów. Przykładem tego są miski ekologiczne, które coraz częściej wypierają popularne jeszcze nie tak dawno opakowania plastikowe. Wybór takiego rozwiązania z jednej strony jest mocno związany z ekologią, a z drugiej ma podłoże biznesowe.

Przedsiębiorcy są dziś zobowiązani do ograniczenia stosowania jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych, które nie nadają się do recyklingu. W związku z tym na popularności zyskują ekologiczne miski z kompostowalnych materiałów roślinnych, takich jak drewno, liście palmowe i bambus, jak również papier z recyklingu. Właśnie takie produkty można znaleźć w e-Opakowania.info – miski ekologiczne z mono-polipropylenu oraz mieszanki grubej tektury powleczonej PE. Oba materiały posiadają atest bezpiecznego kontaktu z żywnością i mogą być poddawane recyklingowi.

Miski ekologiczne dla Twojego biznesu

Ekologiczne miski są bezpieczne dla środowiska i zdrowia konsumentów, a przy tym zachwycają ciekawym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Co więcej, można je dowolnie personalizować poprzez nadrukowanie logo firmy lub wybranego napisu. Jest to zatem świetny sposób na realizację koncepcji marketingowej firmy i budowanie jej identyfikacji wizualnej.