Kartoniki i rożki

Kartoniki i rożki Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Jednorazowe pojemniki na frytki – praktyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego

Frytki to zdecydowanie jedna z ulubionych potraw zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych. Cienkie, chrupiące i smażone w głębokim tłuszczu – ich smakowi wręcz nie sposób się oprzeć! W lokalach gastronomicznych frytki serwowane są głównie w metalowych koszyczkach lub na talerzu. A co z tymi obiektami, które przygotowują dania na wynos? Wówczas dużą popularnością cieszą się tekturowe pojemniki na frytki oraz specjalne rożki na frytki, które mogą pomieścić nie tylko klasyczne frytki, ale także frytki belgijskie oraz te warzywne.

W naszej ofercie znaleźć można bogaty asortyment opakowań na frytki, które posiadają odpowiednie atesty bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dla naszych klientów przygotowaliśmy m.in. papierowe rożki na frytki, pojemniki na frytki wykonane z kartonu, który nie przyjmuje tłuszczu, jak również kebab boxy, w których można umieścić frytki, kebaby, nuggetsy oraz makarony.

Opakowania i rożki na frytki z własnym nadrukiem – to się opłaca!

Sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się opakowania na frytki, na których umieścić można indywidualny nadruk. Dzięki temu firmy mogą wyróżnić się na tle konkurencji, zamieszczając na opakowaniu np. swoje logo lub krótkie, zabawne hasło reklamowe, które przykuje uwagę klientów.