Pojemniki obiadowe ekologiczne

Pojemniki obiadowe ekologiczne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Ekologiczne pojemniki na jedzenie – dlaczego warto je wybierać?

Świadomość ekologiczna społeczeństwa jest coraz większa, w związku z czym producenci opakowań jednorazowych kładą coraz większy nacisk na to, by do produkcji swoich ekologicznych pojemników na jedzenie stosować wyłącznie naturalne materiały. Dzięki temu produkty te są biodegradowalne i mogą być przetwarzane nawet w domowym kompostowniku. Co ważne, takie ekologiczne opakowania na jedzenie gwarantują niezrównane właściwości termiczne, co z kolei sprawia, że przechowywane w nich potrawy zachowują wysoką temperaturę przez długi czas.

Dobro planety jest dla nas niezwykle ważne, dlatego w e-Opakowania.info przygotowaliśmy szeroki wybór ekologicznych pojemników na jedzenie, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród restauracji, kawiarni, barów szybkiej obsługi i bistor, jak również firm cateringowych, które dostarczają posiłki pod adres klienta. Dbamy o to, by nasze ekologiczne opakowania na jedzenie były nie tylko praktyczne i wytrzymałe, ale przede wszystkim by wpływały korzystnie na środowisko naturalne.

Z czego wykonane są nasze ekologiczne opakowania na jedzenie?

Wszystkie ekologiczne pojemniki na jedzenie dostępne w tej kategorii to produkty wykonane z naturalnych materiałów, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Wśród naszych propozycji znaleźć można ekologiczne opakowania na jedzenie z recyklingowanego EPP (spienionego polipropylenu), pulpy trzciny cukrowej oraz spienionego polipropylenu XPP, który stanowi alternatywę dla pojemników plastikowych i styropianowych.