Opakowania na sałatki

Opakowania na sałatki  Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Pojemniki na sałatki jednorazowe – plastikowe czy ekologiczne?

Pojemniki jednorazowe na sałatki to opakowania, które powinny znaleźć się w każdej kawiarni, restauracji i bistro, które serwuje dla swoich klientów pyszne i zdrowe sałatki. Jak widzimy na przestrzeni ostatnich lat, cały świat opanowany został przez modę na zdrowe odżywianie. Wraz z nią na znaczeniu zyskują również ekologiczne opakowania na żywność, czego najlepszym przykładem są ekologiczne opakowania na sałatki.

Cieszymy się, że w e-Opakowania.info możemy stać się częścią dobrej zmiany i troski o środowisko naturalne. W związku z tym naszym klientom oferujemy duży wybór ekologicznych pojemników jednorazowych na sałatki, które wykonane są z grubej tektury powleczonej PE lub z tworzywa sztucznego PET, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem posiada atest bezpiecznego kontaktu z żywnością.

Jednorazowe pojemniki na sałatki w wielu rozmiarach

Podczas gdy jedni potrzebują czegoś „na ząb”, inni wybierają sałatki na wynos w dużych opakowaniach, by móc zaspokoić w ten sposób głód i zyskać prosty sposób na smaczny i zdrowy obiad. Z tego powodu w sprzedaży dostępne są pojemniki na sałatki jednorazowe w kilku rozmiarach, począwszy od 350 ml, aż po 1 300 ml. Dzięki temu każdy może wybrać taką wielkość sałatki, która mu odpowiada.