Opakowania na kurczaka

Opakowania na kurczaka  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kebab box – co to takiego i do czego służy?

Box kebab to praktyczne opakowania na dania kuchni chińskiej, wietnamskiej i japońskiej, które serwowane są na wynos. Ich uniwersalna konstrukcja sprawia, że z powodzeniem można je wykorzystywać również na dania kuchni włoskiej (np. spaghetti i tortellini), a także na klasyczne, tureckie kebaby, które przygotowywane są przez lokale fastfoodowe. Kebab boxy przyjmują formę niewielkich pojemników kubełkowych, które są wygodne w transporcie i posiadają specjalne zamknięcie, które zapobiega wypadaniu jedzenia.

W e-Opakowania.info oferujemy ekologiczne kebab boxy wykonane ze specjalnego kartonu, który zabezpieczany jest dodatkową warstwą chroniącą przed tłuszczem. Nasze boxy kebab są odpowiednie do przechowywania gorących potraw, bez ryzyka ich przeciekania. Co więcej, są one bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego, a także nie zmieniają smaku serwowanych posiłków.

Box kebab – wybierz rozmiar, którego potrzebujesz

Dużym atutem naszych kebab boxów jest to, że są one dostępne w kilku rozmiarach, począwszy od 500 ml, aż po 1 000 ml. Dzięki temu klienci mogą swobodnie wybierać wielkość zamawianego posiłku, zgodnie z ich apetytem i potrzebami. Co więcej, boxy sprzedawane są w opakowaniach zawierających kilkadziesiąt sztuk produktu, co sprawia, że stają się one bardzo korzystne cenowo.