Opakowania na pizzę

Opakowania na pizzę  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Opakowania na pizzę – zadbaj o włoski klimat w Twoim lokalu

Pizza to danie, które na dobre zawładnęło sercami miłośników kuchni włoskiej. Wyśmienity smak, bogactwo dodatków i niezwykła łatwość oraz szybkość przygotowania to zaledwie kilka z wielu atutów pizzy. Klienci bardzo cenią sobie również fakt, że smakiem tej ulubionej potrawy mogą cieszyć się nie tylko w lokalu gastronomicznym, ale także poza nim. Nie byłoby to jednak możliwe bez odpowiedniego opakowania na pizzę, w którym możemy ją przechowywać.

Nasz sklep internetowy e-Opakowania.info jest przygotowany na każdą sytuację i zróżnicowane potrzeby firm z branży gastronomicznej. W związku z tym nie mogłoby tu zabraknąć wysokiej jakości kartonów na pizzę w wielu rozmiarach, które są wygodne w transporcie, a przy tym pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę dania i zapobiegają przeciekaniu tłuszczu lub sosu.

Akcesoria do pudełek na pizzę, z których warto skorzystać

Dla właścicieli pizzerii i innych lokali sprzedających pizzę na wynos przygotowaliśmy również szeroki wybór praktycznych podkładek dystansowych w dwóch rozmiarach (33 mm i 35 mm), które mogą posłużyć jako podpórki podczas transportu pizzy. Takie podkładki zapobiegają przyklejaniu się pizzy do pokrywy pudełka, a przy tym chronią karton na pizzę przed zgnieceniem – zwłaszcza w sytuacji, gdy pudełka są umieszczane piętrowo, jedno na drugim.