Torebki na kanapki

Torebki na kanapki  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Torebki na kanapki dla gastronomii

Firmy oferujące jedzenie na wynos niejednokrotnie głowią się nad tym, w jaki sposób zapakować ich potrawy, tak, by wciąż wyglądały atrakcyjnie, a przy tym były zabezpieczone przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Jednym z takich pomysłów są papierowe torebki na kanapki, które łączą w sobie atrakcyjny design, niezrównaną wytrzymałość i wykonanie z naturalnych, ekologicznych surowców.

W e-Opakowania.info od wielu lat pokazujemy naszym klientom, że opakowania na wynos nie muszą kojarzyć się wyłącznie z plastikiem. Do ich dyspozycji pozostawiamy m.in. przykuwające uwagę torebki na kanapki, które często wzbogacane są o ciekawe elementy wizualne, np. napis „Smacznego” lub „Pyszna i zdrowa kanapka”, a także motyw inspirowany tekstem z gazety.

Torebki papierowe do kanapek – jaki rozmiar wybrać?

Torebki na kanapki dostępne są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu można w nich umieszczać przekąski o zróżnicowanej wielkości. Część z nich z powodzeniem pomieści kanapki w rozmiarze klasycznego hamburgera, natomiast inne, nieco bardziej podłużne są świetnym rozwiązaniem do hot dogów lub bagietek. Dla tych, którzy mają problemem z określeniem rozmiaru serwowanych kanapek, zarezerwowany jest papier pakowy, który może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla papierowych torebek na kanapki.