Opakowania na makarony

Opakowania na makarony  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Jednorazowe pudełko na makaron – idealne na dania kuchni chińskiej, tajskiej oraz indyjskiej

Każda restauracja orientalna, która sprzedaje swoje dania w systemie „take away” (tzw. dania na wynos), musi zadbać o to, by potrawy były przechowywane w bezpiecznym i funkcjonalnym opakowaniu. Świetnie w tej roli sprawdzają się opakowania na makaron, które są odporne na działanie wysokich temperatur, a także zapobiegają przemoknięciu i wystyganiu potraw. Co ważne, takie pudełka na makaron są też dobrym rozwiązaniem w przypadku pakowania spaghetti oraz innych dań z makaronem.

W naszym sklepie e-Opakowania.info oferujemy duży wybór opakowań na makaron, które produkowane są z wytrzymałych i ekologicznych materiałów, takich jak np. gruba tektura powleczona PE, która jest wodoodporna i tłuszczoszczelna, jak również karton zabezpieczony tłuszczoszczelną powłoką. Wszystkie nasze pudełka na makaron są bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie powodują wyciekania żywności.

Opakowanie na makaron – duże czy małe?

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby klientów, wszystkie nasze pudełka na makaron są dostępne w kilku rozmiarach. Osoby, które potrzebują małej przekąski, mogą wybierać danie w małym opakowaniu na makaron o pojemności 350 ml lub 500 ml, natomiast ci, którym zależy na pożywnym posiłku w porcji XXL, mogą zdecydować się na potrawę w dużym opakowaniu na makaron o pojemności 1 000 ml.