Kubki papierowe biodegradowalne

Kubki papierowe biodegradowalne Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Kubki papierowe biodegradowalne

Kawa czy herbata? Oto jest pytanie! A może raczej zimny, orzeźwiający sok lub grzane wino? Niezależnie od tego, który napój chcesz serwować swoim Klientom, masz pewność, że w naszym serwisie znajdziesz odpowiednie naczynia jednorazowe. Kubki papierowe ekologiczne są atrakcyjną – przyjemną dla oka i bezpieczną dla przyrody – alternatywą dla plastikowych odpowiedników. Świetnie się prezentują, nie zmieniają kształtu pod wpływem cieczy, a niektóre modele utrzymują ciepło naparu na długo, chroniąc dłoń osoby pijącej przed oparzeniem. Co więcej, dajemy możliwość naniesienia dowolnego nadruku na nasze kubki, dzięki czemu staną się one nośnikiem marki i reklamą lokalu lub imprezy plenerowej. W ofercie mamy kubki papierowe biodegradowalne o różnych pojemnościach, a także ekologiczne wieczka, tekturowe owijki termiczne i uchwyty transportowe. Innymi słowy, mamy wszystko, czego potrzebuje lokal serwujący napoje na wynos. Sprawdź ofertę i odkryj, jak różnorodne mogą być kubki papierowe ekologiczne!

Biodegradowalne kubki jednorazowe – postaw na ekologię!

Rosnąca świadomość na temat konieczności ochrony środowiska sprawia, że branża gastronomiczna już od dłuższego czasu poddawana jest licznym zmianom. Jedną z nich jest stopniowa rezygnacja z jednorazowych kubków do napojów i zastępowanie ich kubkami papierowymi, które świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku gorącej kawy lub herbaty, jak i zimnych napojów. Kubki biodegradowalne są nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale także bezpieczne dla zdrowia klientów – chronią przed oparzeniem, nie zmieniają kształtu pod wpływem cieczy i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji.

W e-Opakowania.info zachęcamy do tego, by iść z duchem czasu, dlatego też oferujemy szeroki wybór kubków papierowych, które znajdują swoje zastosowanie w restauracjach, barach szybkiej obsługi oraz przestrzeniach biurowych. Nasze produkty są dostępne w kilku pojemnościach i spełniają wszystkie niezbędne wymagania dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Jakie informacje warto umieszczać na kubkach papierowych?

Kubki papierowe dają nam nieograniczone możliwości personalizacji, i to nie tylko w kwestii doboru kolorystyki oraz pojemności. Na każdym z nich można umieścić dowolny nadruk w postaci indywidualnego napisu, stempla lub naklejki. Nasi klienci najczęściej umieszczają na swoich kubkach biodegradowalnych logo firmy, hasła reklamowe oraz najważniejsze informacje o danym produkcie.