Naczynia ekologiczne z nadrukiem

Naczynia ekologiczne z nadrukiem Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Naczynia jednorazowe eko – praktyczne, wytrzymałe i ekologiczne

Chęć podążania za nurtem eko jest widoczna już od dłuższego czasu zarówno wśród osób prywatnych, jak i lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych. Nic w tym dziwnego – z roku na rok nasza świadomość na temat konieczności ochrony środowiska jest coraz większa. Z tego powodu na popularności zyskują takie produkty jak naczynia jednorazowe eko, które stanowią bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów z plastiku.

W e-Opakowania.info również chcemy pozostać bliżej natury, w związku z czym w naszym asortymencie nie mogłoby zabraknąć naczyń jednorazowych bio, które ulegają degradacji w naturalnych warunkach i nie wpływają niekorzystnie na smak jedzenia. Wszystkie naczynia jednorazowe eko wykonane są z naturalnych surowców, takich jak np. bagassa, czyli wysuszone włókna trzciny cukrowej. Dzięki temu produkty te są wytrzymałe, a zarazem odporne na wilgoć, wysokie temperatury oraz tłuszcz.

Naczynia jednorazowe bio z indywidualnym nadrukiem

Wybór naczyń jednorazowych eko to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, którym zależy na dobru środowiska naturalnego. By dana marka na dobre utkwiła w ich podświadomości, warto wzbogacić naczynia ekologiczne bio o indywidualny nadruk wykonywany na rancie talerzy. Najczęściej umieszcza się na nich logo firmy, dane kontaktowe oraz krótki slogan reklamowy, który pozostanie zapamiętany przez konsumentów.