Wieczka do kubków

Wieczka do kubków Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Wieczka do kubków jednorazowych

Poparzone usta i język? Kawa przypadkowo wylana na nową koszulę lub tapicerkę w samochodzie? To już przeszłość! Wieczka do kubków jednorazowych zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu gorących napojów takich jak herbata czy kawa. Dobrze dobrane wieczko do kubka termicznego gwarantuje odpowiednią szczelność i minimalizuje ryzyko rozlania cieczy. W hurtowni E-opakowania.info znajdą Państwo duży wybór wieczek do kubków wysokiej jakości w wielu rozmiarach.

Ergonomiczne i szczelne wieczka do kubków

Serwując pyszną kawę lub aromatyczną herbatę warto pamiętać też o wygodzie i bezpieczeństwie klientów. W naszej hurtowni E-opakowania.info można nabyć wieczka do kubków jednorazowych z profilowanym otworem do picia w wielu rozmiarach od 150 ml, aż po 400 ml. Oferujemy wieczka do kubków w kolorach białym lub czarnym, by mogli Państwo dobrać je stylistycznie do wykorzystywanych kubków. Wysoka jakość wykonania i trwałość materiału zapewnią odpowiedni komfort spożywania napojów bez ryzyka ich wylania i utraty właściwej temperatury.

Ekologiczne wieczka do kubków – wygodne i bezpieczne dla środowiska

Wieczka do kubków jednorazowych to produkty wielofunkcyjne, które z jednej strony chronią przed rozlewaniem się napojów, a z drugiej pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę ulubionej kawy lub herbaty. Różnorodność kształtów i form wieczek do kubków sprawia z kolei, że bez względu na to, czy będą one wykorzystywane w kawiarni, restauracji, czy też na stacji benzynowej, każdy może z łatwością dobrać taki rodzaj wieczka, który sprosta oczekiwaniom jego klientów.

Wszystkie wieczka do kubków jednorazowych dostępne w e-Opakowania.info wykonane są z ekologicznych materiałów, które nie wpływają szkodliwie na środowisko naturalne i nadają się do recyklingu. W naszej ofercie przygotowaliśmy m.in. wieczka do kubków wykonane z polistyrenu (PS), który jest odporny na wysokie temperatury, a także z naturalnych włókien bagasse (wysuszone włókna trzciny cukrowej), które świetnie radzi sobie zarówno z zimnymi, jak i gorącymi napojami.

Wieczka do kubków – z otworem czy bez?

Nasze wieczka do kubków to znakomity wybór niezależnie od rodzaju napoju. U nas znaleźć można wieczka z otwieranym otworem, bez otworu, płaskie (idealne jako pokrywka do pojemnika papierowego na zupę) oraz te wypukłe z miejscem na słomkę, które polecane są przede wszystkim do serwowania takich napojów jak shake, smoothie lub buble tea.