Kartony i pudełka cukiernicze

Kartony i pudełka cukiernicze Jest 65 produktów.

Podkategorie

  • Pudełka cukiernicze

    Opakowania kartonowe w tym pudełka cukiernicze, kartony na ciastka i wyroby cukiernicze, złote  podkłady ozdobne pod torty są dzisiaj powszechnie stosowane w branży cukierniczej ale równeiż w gospodarstwach domowych przy różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych. Pudełka cukiernicze i kartony dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

  • Podkłady dekoracyjne kartonowe

    Pudełka klapowe używane są obecnie powszechnie między innymi  jako opakowanie transportowe, do przechowywania, magazynowania, archiwizowania.

Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów

Pudełka cukiernicze na ciasta, torty i ciasteczka

Niezależnie od tego, czym zajmuje się dana firma z branży cukierniczej, odpowiednie wyposażenie jej lokalu to podstawa. Kluczowym elementem są tu dobrej jakości opakowania tekturowe na wyroby cukiernicze, które z jednej strony zabezpieczą je przed uszkodzeniem konstrukcji lub dekoracji, a z drugiej uchronią je przed kontaktem z zanieczyszczeniami. Dobrze, by takie pudełka cukiernicze były również wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza jeśli mają być ciasta mają być transportowane na dalsze odległości.

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można różnego rodzaju opakowania tekturowe, które służą do przechowywania tortów, ciast i ciasteczek. Część z nich wzbogacona jest o dodatkowe napisy, np. „Słodkie podziękowanie”, dzięki czemu mogą one stać się elementem podarunku dla gości np. podczas przyjęcia weselnego, oraz tego z okazji komunii lub chrzcin.

Podkłady dekoracyjne – nieodłączny element każdego kartonu cukierniczego na tort

Transport tortu wymaga nie tylko przygotowania odpowiedniego pudełka cukierniczego, ale także zastosowania podkładu dekoracyjnego, który jest odporny na tłuszcz i zamoczenie. Taki podkład stabilizuje tort, ułatwia jego przenoszenie, a przy tym jest efektowną ozdobą każdego wyrobu cukierniczego. Ważne jest jednak, by taki podkład do kartonu cukierniczego był wykonany z wytrzymałych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z żywnością.