Pojemniki obiadowe

Pojemniki obiadowe Jest 29 produktów.

Podkategorie

Pojemniki obiadowe na wynos

Jednorazowe pojemniki obiadowe od e-opakowania.

Pozwalają one na proste oraz szybkie zapakowanie oraz transport posiłków.

Praktyczne wieko pojemnika lub folia zgrzewana z pojemnikiem zapewni, że zawartość nie wydostanie się na zewnątrz pojemnika.

Pojemniki jednorazowe obiadowe na wynos są niezbędnym elementem wyposażenia firm cateringowych, restauracji itp.

W naszej ofercie posiadamy pojemniki obiadowe styropianowe, ekologiczne, do zgrzewu.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
`

Jednorazowe pojemniki obiadowe dla firm gastronomicznych i cateringowych

Plastikowe pojemniki obiadowe stanowią dziś podstawowy element wyposażenia praktycznie każdej firmy gastronomicznej świadczącej usługi zakupu dań na wynos oraz firmy cateringowej, która przygotowuje świeże posiłki dla swoich klientów. Starannie opracowana konstrukcja w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawiają, że takie pojemniki obiadowe gwarantują bezpieczny transport pod wskazany adres, bez obaw o uszkodzenie opakowania czy też niespodziewane wylanie jedzenia.

W e-Opakowania.info przygotowaliśmy bogatą ofertę jednorazowych pojemników obiadowych, które wykonane są z różnych materiałów: spienionego polistyrenu (styropianu), pulpy trzciny cukrowej oraz polipropylenu PP. Pojemniki te świetnie sprawdzają się podczas transportu zupy, dań obiadowych oraz różnego rodzaju przekąsek serwowanych przez bary szybkiej obsługi.

Plastikowe pojemniki obiadowe vs. klasyczne lunchboxy

Jednorazowe pojemniki obiadowe coraz częściej wypierają tradycyjne pojemniki obiadowe, z których korzysta wiele zapracowanych osób. Nic w tym dziwnego, ponieważ plastikowe pojemniki obiadowe są wygodne w użyciu i nie wymagają mycia – po zjedzeniu posiłku można je wyrzucić do odpowiedniego śmietnika. Co ważne, takie pojemniki obiadowe nie zaburzają smaku i aromatu potraw, a przy tym nie mają niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne.