Słomki EKO biodegradowalne

Słomki EKO biodegradowalne Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nie rezygnuj z frajdy – wybierz słomki ekologiczne

Filmy przedstawiające zanieczyszczenie oceanów, pływające wyspy śmieci czy kraje trzeciego świata “tonące” w odpadach, stają się coraz popularniejsze. Wraz z ich sławą, czy raczej niesławą, rośnie świadomość ludzi na całym globie. Szczególnie mocno w pamięć zapadającym obrazem jest żółw, któremu plastikowa słomka boleśnie utkwiła w nosie i utrudniała normalne życie. Jeśli są Państwo wrażliwi na takie sceny, a przez to pragną nie przyczyniać się do dalszej degradacji środowiska naturalnego, to E-opakowania.info to właściwy adres. Serwis, do którego Państwo trafili to sklep z całą plejadą ekologicznych, biodegradowalnych produktów, takich jak papierowe miski, talerze i kubki, sztućce eko, opakowania dla gastronomii, torby papierowe eko i wiele innych ekologicznych rozwiązań przydatnych dla firm z różnych sektorów. Papierowe słomki to jedna z naszych propozycji dla lokali gastronomicznych, takich jak lodziarnie, kawiarnie, bary czy restauracje. Zamiast jednorazowej słomki plastikowej, zaoferujmy Klientom eko słomki biodegradowalne.

Radość w dbaniu o planetę – słomki ekologiczne z E-opakowania.info

Papierowe słomki to fantastyczna alternatywa dla rozkładających się setki lat słomek plastikowych. Coraz więcej świadomych właścicieli lokali gastronomicznych rezygnuje ze szkodliwych tworzyw sztucznych na rzecz rozwiązań ekologicznych. Niska cena papierowych słomek i ich wysoka jakość gwarantują satysfakcję restauratorów i ich Klientów. W ofercie można znaleźć słomki papierowe w całym kalejdoskopie rozmiarów i grubości, a także kolorów: białe, czarne, naturalne lub wielokolorowe. Jeśli pragną Państwo zasygnalizować, że lokal lub firma dba o planetę i środowisko naturalne, słomki biodegradowalne są do tego celu fantastycznym narzędziem. Dlaczego? Są one bowiem nie tylko bardzo praktyczne i wytrzymałe. Gwarantujemy, że te eko słomki pokochają dzieci i dorośli, a także… Matka Ziemia. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, aby uzyskać więcej informacji przed zakupem.

Rurki do picia biodegradowalne – zabawa nie musi szkodzić Matce Naturze

Plastikowe słomki stały się swego czasu symbolem nieodpowiedzialnego generowania odpadów i zalewania planety zbędnymi śmieciami. W niektórych krajach pojawiły się nawet pomysły ich zdelegalizowania. Odpowiedzią producentów na takie zakusy polityków są słomki biodegradowalne wykonane z papieru. Zaprezentowane w tej kategorii słomki ekologiczne, po zakończeniu cyklu życia produktu, nadają się do przetwarzania, przez co ich użytkowanie nie jest równoznaczne z generowaniem kłopotliwych odpadów, jak miało to miejsce przy rurkach plastikowych. Słomki ekologiczne świetnie sprawdzą się przy podawaniu napojów bezalkoholowych, drinków, świeżo wyciskanych soków, deserów. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje, że z łatwością dopasujesz je do grupy wiekowej swojej klienteli. Nasza oferta jest najlepszym dowodem na to, że dobra zabawa i atrakcyjna prezentacja serwowanych produktów mogą iść w parze z troską o przyrodę. Przekonaj się o tym osobiście, sprawdzając rurki do picia ekologiczne.