Higiena kuchenna

Higiena kuchenna Jest 36 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

E-opakowania - sklep z chemią gospodarczą

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchennych to jeden z kluczowych aspektów powodzenia każdego punktu gastronomicznego. Lokal na poziomie nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek odstępstwa od normy, aby nie stracić poważania u swoich klientów. Ponadto, odpowiednia chemia gospodarcza przyspiesza pracę dzięki właściwościom myjącym i dezynfekującym. Jako hurtownia chemii gospodarczej polecamy produkty, które można zastosować w zmywarkach, do wyposażenia piekarniczego, w przypadku stali nierdzewnej, odtłuszczania, mycia (również naczyń) i dezynfekowania oraz niezbędne akcesoria - ścierki i gąbeczki. Oferujemy tylko profesjonalne, wydajne produkty, które gwarantują szybkie wykonanie konkretnych prac.

Chemia kuchenna

Bez względu na to, jaki rodzaj gastronomii prowadzisz, chemia kuchenna jest niezbędnym elementem dbałości o czystość w miejscu pracy. W związku z tym oferujemy następujące środki chemiczne, które można stosować w kuchni:

  • - płyny dezynfekujące do blatów, ścian,
  • - środki czyszczące do stali nierdzewnej, kamienia,
  • - odtłuszczacze do rusztów, blatów, posadzek i innych,
  • - nabłyszczacze do zmywarek, tabletki, płyny do mycia naczyń,
  • - płyny do mycia lodówek (w tym spraye bakteriobójcze), pieców,
  • - akcesoria do mycia naczyń - druciaki, gąbki, ściereczki.

Wszystkie produkty są bezpieczne w użytkowaniu i wydajne, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na obsługę i sprzątanie kuchni przez dłuższy czas. Pozwala to na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w tego typu pomieszczeniach, a co za tym idzie - odpowiedniej jakości przygotowywanych potraw.