Opakowania EKO typu fast-food

Opakowania EKO typu fast-food Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Eko opakowania fast food

Planeta Ziemia wymaga działania, a nie gadania! W realnej trosce o ekologię musimy przejść od słów do czynów i stawiać na produkty, które można przetworzyć w ramach recyklingu. Takie właśnie są ekologiczne opakowania fast food dostępne w naszym serwisie. Zostały one wykonane z kartonu odpornego na przyjmowanie tłuszczu, a niektóre mają dodatkowo nadrukowane przykuwający uwagę symbol „Certyfikat dobrego smaku”.

 

Pełna gama produktów

Serwis E-opakowania.info kompleksowo podchodzi do rozległych potrzeb branży HoReCa. Przedstawione w tej kategorii eko opakowania fast food świetnie sprawdzą się w food truckach, restauracjach pubach i innych punktach serwujących jedzenie na wynos. Z ich usług z powodzeniem mogą korzystać też organizatorzy eventów. Wśród dostępnych modeli posiadamy: pojemniki na skrzydełka, frytki, hamburgery oraz uniwersalne, zamykane pudełka nadające się do serwowania np. dań z makaronem lub z pieczonymi ziemniakami. Ekologiczne opakowania fast food mają naprawdę szerokie zastosowanie – można w nich podawać potrawy na zimno i na ciepło.

 

Opakowania fast food biodegradowalne

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie ma czasami ochoty na kalorycznego hamburgera czy porcję ociekających tłuszczem frytek! Pomimo lamentów dietetyków, jedzenie typu fast food nie traci na popularności. Znajome smaki, przystępne ceny i szybkość podania sprawiają, że w codziennym pędzie wielu z nas wybiera burgera, zapiekankę czy hot-doga zamiast pełnowartościowego obiadu. Punktom gastronomicznym sprzedającym szybkie dania na wynos proponujemy opakowania fast food ekologiczne, dostępne w różnych wariantach pojemnościowych i kolorystycznych. Są tu pojemniki na hamburgery, frytki, makarony, skrzydełka kurczaka czy tortille. Zostały one wykonane z kartonu nieprzyjmującego tłuszczu, przez co są wygodne i bezpieczne dla konsumenta. Dbają również o bezpieczeństwo przyrody, gdyż makulaturę łatwiej można przerobić na nowe surowce niż tworzywa sztuczne. Ten ostatni fakt z pewnością docenią świadomi Klienci odpowiedzialni za wspólne dobro naszej planety. Sprawdź ekologiczne opakowania na dania typu fast food i daj się zaskoczyć ofercie e-Opakowania.info!