Pudełka na pizzę z nadrukiem

Pudełka na pizzę z nadrukiem Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pudełka na pizzę – praktyczne, wygodne i wytrzymałe

Pizza to klasyczna potrawa w kuchni włoskiej, która stanowi zarazem jedno z najpopularniejszych dań na całym świecie. Margherita, capriciosa, hawajska czy też pepperoni – lokale gastronomiczne oferują nam dziś szereg różnych rodzajów pizzy, które zachwycają niezwykłym smakiem i zapachem. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy się nimi rozkoszować w zaciszu własnego domu? Wówczas warto postawić na pizzę na wynos, zapakowaną w wysokiej jakości pudełko na pizzę. Zwykle przyjmuje ono postać specjalnego, grubego kartonu, który pozwala na utrzymanie prawidłowej temperatury potrawy, a także chroni ją przed zgnieceniem.

W e-Opakowania.info przygotowaliśmy szeroki wybór pudełek na pizzę, które dostępne są w kilku rozmiarach, począwszy od 26x26 cm, aż po 60x60 cm. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do wielkości zamawianej pizzy. Co ważne, pudełka są wykonane z białego kartonu, co ułatwia oznaczenie jego zawartości. Na pudełku na pizzę można wówczas zapisać adres klienta oraz rodzaj zamówionej przez niego pizzy.

Kartony na pizzę z nadrukiem – prosty sposób na reklamę firmy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, którym zależy na personalizacji swoich pudełek na pizzę, oferujemy im opcję dodatkową w postaci wykonania indywidualnego nadruku na pudełku. Takie kartony na pizzę z nadrukiem stanowią świetny element identyfikacji wizualnej i mają duży wpływ na cele biznesowe firmy.