Zabezpieczanie towarów

Zabezpieczanie towarów Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Artykuły do zabezpieczenia towarów – jak zadbać o bezpieczny transport produktów?

Odpowiednie zabezpieczenie towarów na czas transportu stanowi jedną z najważniejszych czynności wykonywanych w przestrzeniach magazynowych. Z tego powodu firmy transportowe dbają o to, by odpowiednio zabezpieczać swoje produkty, by zapobiec w ten sposób ich uszkodzeniu w trakcie przewozu. Z pomocą przychodzą wówczas podstawowe artykuły do zabezpieczania towarów, jak również specjalne palety, czyli platformy ze sztywnym podłożem, które są pomocne podczas transportu ciężkich ładunków, jak również tych mniejszych i lżejszych.

Oferta naszego sklepu internetowego e-opakowania.info obejmuje szeroki asortyment akcesoriów do zabezpieczania towarów, które wzmacniają ich konstrukcję, zwiększają stabilność i chronią przed kontaktem z zabrudzeniami, wilgocią oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i są wygodne podczas użytkowania.

Taśmy plastikowe do pakowania, folie do owijania i nie tylko – z jakich artykułów do zabezpieczenia towarów warto korzystać?

Podstawowym elementem służącym do zabezpieczania towarów są folie do owijania, w tym m.in. folie stretch i folie bąbelkowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie ochronić zawartość przesyłki i ukryć ją przed innymi. Dużym atutem folii stretch jest fakt, że są sprężyste i lekkie, a przy tym nie odklejają się w trakcie transportu. Kolejna propozycja to taśmy plastikowe, które pozwalają na zabezpieczenie ładunków i towarów o zróżnicowanych gabarytach. Taśmy te są sprężyste, wytrzymałe i rozciągliwe, a przy tym gwarantują skuteczną absorpcję wstrząsów.