Pudełka na pizzę

Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Pudełka na pizzę Jest 32 produktów.

Podkategorie

Pudełka na pizzę - must have w pizzeriach

Kartonowe pudełka na pizzę to w obecnych czasach nieodłączny element wyposażenia pizzerii, serwujących pizzę na wynos.

Opakowania na pizzę od e-opakowania, są doskonałym zabezpieczeniem podczas transportu do klienta.

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania indywidualnej grafiki na pudełkach, która będzie świetnym narzędziem reklamowym dla Twojej pizzerii. 

W ofercie posiadamy również pojemniki na sosy do pizzy oraz podstawki dystansowe.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Pudełka do pizzy – gwarancja funkcjonalności i wygody

Pizza to potrawa kuchni włoskiej, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W czym tkwi sekret tego płaskiego placka z ciasta drożdżowego, wzbogacanego o wybrane dodatki? Jest to z pewnością zasługa niezwykłego smaku, a także łatwości i szybkości wykonania. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm z branży gastronomicznej decyduje się na serwowanie pizzy swoim klientom – zarówno w lokalu, jak i z dostawą pod wskazany adres. W obu przypadkach ważne jest, by korzystać z wysokiej jakości pudełek do pizzy, które zapewniają bezpieczne przechowywanie i transport potraw.

Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby naszych klientów, którzy specjalizują się w wytwarzaniu tradycyjnej, włoskiej pizzy, oferujemy im bogaty asortyment kartonów do pizzy w różnych rozmiarach, które dostępne są w wersji kwadratowej lub w formie kwadratu z 2 ściętymi brzegami. Wszystkie pudełka do pizzy wykonane są z kartonu dwustronnego, który jest wytrzymały i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

Jakie akcesoria warto dokupić do kartonu do pizzy?

Uwagę firm z branży gastronomicznej powinny zwrócić również specjalne akcesoria, które warto kupić w zestawie z pudełkiem do pizzy. Mamy tu na myśli m.in. praktyczne pojemniczki garmażeryjne na sosy, które można kupić w zestawie z wieczkiem lub pojedynczo, a także podkładki dystansowe do transportu pizzy, które zapobiegają przyklejaniu się pizzy do pokrywy pudełka i zgnieceniu jej w sytuacji, gdy kilka pudełek jest położonych jedno na drugim.