Pojemniki obiadowe do zgrzewu

Pojemniki obiadowe do zgrzewu Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pojemnik obiadowy do zgrzewu – co to takiego i do czego służy?

Pojemniki obiadowe do zgrzewania tao nowa generacja opakowań dla branży gastronomicznej, która jest udoskonaloną odsłoną klasycznych pudełek styropianowych. Pojemnik obiadowy do zgrzewu przeznaczony jest do próżniowego pakowania dań obiadowych i diet pudełkowych. Dzięki nim można w bezpieczny sposób przewozić wszystkie posiłki, począwszy od zup, poprzez dania obiadowe, aż po sałatki i sosy.

W e-Opakowania.info proponujemy duży wybór pojemników obiadowych do zgrzewu, które wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale i elastyczne. Wszystkie opakowania są odporne na działanie wysokich temperatur, w związku z czym umożliwiają odgrzewanie dań obiadowych w mikrofalówce.

Pojemniki obiadowe do zgrzewania – jakie wybrać?

Pojemniki obiadowe do zgrzewu są zróżnicowane nie tylko ze względu na materiał wykonania, ale także z uwagi na konstrukcję. Wśród firm cateringowych największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki niedzielone, które są idealnym rozwiązaniem do takich dań obiadowych jak np. makarony i sałatki. Do dyspozycji mamy również pojemniki obiadowe do zgrzewania dwudzielne lub trójdzielne, które umożliwiają przechowywanie różnych produktów w osobnych przegrodach, np. sosów, surówek, kaszy lub ziemniaków. Decydując się na wybór pojemnika obiadowego do zgrzewu, warto pamiętać również o zakupie folii wieczkowej oraz zgrzewarki, tak, by opakowanie mogło spełniać swoje zadanie.