Opakowania z nadrukiem

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Opakowania z nadrukiem Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Kubki papierowe z...

  Kupki papierowe z nadrukiem to świetna reklama Twojej firmy.

  U nas możesz zamówić kubki papierowe z nadrukiem w małych nakładach. Wtedy do wyboru masz 1 kolor i tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone.

  Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na kubkach na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

 • Kubki PET z nadrukiem

  Kubki PET z nadrukiem indywidualnym lub kubki plastikowe z  LOGO Twojej firmy idealnie podkreślą klimat miejsca.

  Oferujemy małe i duże nakłady nadruków na kubkach plastikowych do piwa,  koktajli smoothie i innych zimnych napojów.

 • Pudełka na pizzę z...

  Pudełko na pizzę z atestowanego kartonu z nadrukiem indywidualnym.

  Postaw na oryginalność i wyróżnij się za pomocą opakowania sygnowanego Twoim LOGO.

  Pudełko na pizzę może być reklamą Twojej firmy.

 • Torby papierowe z...

  Oferujemy TANIE torby papierowe z nadrukiem: torby papierowe białe, kraft, laminowane i Ekologiczne. Krótkie Terminy i Atrakcyjne Ceny! Doradztwo! Szybka Wycena-> Realizacja->Dostawa. 

  Torby papierowe reklamowe, torebki papierowe, ekologiczne z logo lub własnym nadrukiem.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Opakowania z nadrukiem reklamą Twojego biznesu!

Opakowania tekturowe, papierowe czy foliowe wcale nie muszą być szare i nudne! Postaw na żywe kolory i atrakcyjną treść, które podkreślą, jak dobra jest Twoja kawa lub jak wyśmienicie smakują serwowane w Twojej kawiarni lody. W MultiPak oferujemy opakowania papierowe na lody, na których może znaleźć się Twoje logo! Z takimi opakowaniem-gadżetem klienci lepiej zapamiętają Twój lokal i na pewno do niego wrócą po kolejną porcję pysznych lodów. Takie pudełka z nadrukiem odnowią oblicze każdej kawiarni, a i pozwolą zaoszczędzić na szklanych czy porcelanowych naczyniach. Liderzy branży gastronomicznej już dawno postawili na jednorazowe opakowania tekturowe czy plastikowe - czas na Ciebie! Zrezygnuj z mycia filiżanek i pucharków na rzecz opakowań, które polubią Twoi klienci, a przekonasz się, ile możesz zyskać czasu i energii.

Pudełka z nadrukiem na Twoje życzenie

W naszym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje opakowań plastikowych, np. kubki z wypukłym wieczkiem czy kubki do piwa o pojemności 400 ml, które idealnie pasują do każdego ogródka piwnego. Ponadto, oferujemy opakowania tekturowe do pizzy z atestem o wymiarach 60x60 oraz 26x26, które możemy na Twoje życzenie spersonalizować i dodać na nich dowolny wydruk, np. logo Twojej firmy. W wypadku kubków oferujemy różne pojemności oraz podwójne ścianki, dzięki którym opakowanie tekturowe tego typu będzie szczelne jeszcze dłużej. Bez kłopotu zaoferujesz wówczas klientom smaczną kawę czy herbatę na wynos.