Opakowania z nadrukiem

Opakowania z nadrukiem  Jest 100 produktów.

Podkategorie

 • Kubki papierowe z nadrukiem

  Kubki papierowe z nadrukiem to świetna reklama Twojej firmy.

  Kubki papierowe z nadrukiem to doskonały nośnik przekazu marketingowego.

  U nas możesz zamówić kubki papierowe z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy w 1 kolorze wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone. Taki kubek jest najtańszy najbardziej ekonomiczny. Często wykonywany jest wtedy gdy potrzebne są niskie nakłady lub krótkie serie, albo nadruki okazjonalne.

  Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na kubkach na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

  Nadruki wykonujemy na kubkach jednowarstwowych, dwuwarstwowych oraz kubkach papierowych z izolacją termiczną (kubki dwuściankowe).

  Dostępne są także różne pojemności kubków jednowarstwowych: 100ml, 150ml/ 180ml/ 200ml/ 300ml/ 400ml/ 500ml.

  Natomiast kubki dwuwarstwowe z nadrukiem oraz kubki termiczne (double wall) mozna zamówić w sklepie e-opakowania w pojemnościach: 200/250 ml, 300 ml, 400 ml.

  Kubek jednowarstwowy - kubek dwuwarstwowy - kubek termiczny (dwuściankowy) - jaka to różnica?

  KUBEK JEDNOWARSTWOWY Z NADRUKIEM to najtańsza wersja kubka przeznaczona do zimnych i lekko ciepłych napojów. Nadruk jest matowy w wykończeniu.

  KUBEK DWUWARSTWOWY Z NADRUKIEM - droższa wersja kubka, który jest elegancki, stabilny i można w nim podawać cieplejsze napoje. Papier z nadrukiem jest lekko błyszczący.

  KUBEK TERMICZNY (DWUŚCIANKOWY - DOUBLE WALL) - najekskluzywniejsza wersja kubka z nadrukiem. Nadaje się do podawania gorących napojów, gdyż dzięki warstwie powietrza pomiędzy ściankami kubka, zapewnia izolację termiczną. Ważny jest też komfort picia - konstrukcja kubka termicznego jest stabilna. Kubek prezentuje się elegancko i stanowi idealną reklame. Papier z nadrukiem jest lekko błyszczący.

 • Kubki plastikowe PET z nadrukiem

  Kubki PET z nadrukiem indywidualnym

  Oferujemy małe i duże nakłady nadruków na kubkach plastikowych do piwa,  koktajli smoothie i innych zimnych napojów.

 • Naczynia ekologiczne z nadrukiem
 • Opakowania fast-food z nadrukiem
 • Pudełka na pizzę z nadrukiem

  Pudełko na pizzę z atestowanego kartonu z nadrukiem indywidualnym.

  Postaw na oryginalność i wyróżnij się za pomocą opakowania sygnowanego Twoim LOGO.

  Pudełko na pizzę może być reklamą Twojej firmy.

 • Pudełka cukiernicze z nadrukiem
 • Miseczki papierowe na lody z nadrukiem

  Miseczki papierowe na lody z nadrukiem to doskonały sposób na kreowanie marki.

  U nas możesz zamówić miseczki papierowe na lody z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy 1-2 kolory wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone.

  Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na miseczkach na lody na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

  Nadruki logo w ekonomicznej wersji i małych nakładach wykonujemy na miseczkach jednowarstwowych.

  Natomiast grafikę w pełnym kolorze i większych nakładach oferujemy na miseczkach dwuwarstwowych, gdzie miseczka oklejona jest drugą zadrukowaną warstwą papieru.  

  Dostępne pojemności papierowych miseczek na lody:

  Oferujemy różne pojemności miseczek w zależności od preferencji i zapotrzebowania : 130 ml, 245 ml, 350 ml, 360 ml.

  Projekt nadruku na miseczkach na lody

  Pomagamy w dopasowaniu grafiki do siatki opakowania lub zaprojektujemy/zmodyfikujemy dla Państwa grafikę tak, by spełniała wymogi techniczne produkcji.

 • Torby papierowe z nadrukiem

  Oferujemy TANIE torby papierowe z nadrukiem: torby papierowe białe, kraft, laminowane i Ekologiczne. Krótkie Terminy i Atrakcyjne Ceny! Doradztwo! Szybka Wycena-> Realizacja->Dostawa. 

  Torby papierowe reklamowe, torebki papierowe, ekologiczne z logo lub własnym nadrukiem.

 • Reklamówki z nadrukiem
 • Taśmy z nadrukiem

Zamów opakowania z nadrukiem logo Twojej marki. Wyróżnij się wśród konkurencji opakowaniami sygnowanymi Twoim nadrukiem. Rozpowszechniaj swoje logo lub znak towarowy na opakowaniach z nadrukiem indywidualnym. W E-Opakowania stworzymy dla Ciebie opakowania według Twojego pomysłu - dokładnie takie, jakich oczekujesz! Dzięki temu będziesz mógł je wykorzystać podczas akcji promocyjnych, ale również w ramach codziennego funkcjonowania. W końcu trudno dyskutować nad wyższością kolorowych opakowań z nazwą Twojej firmy nad zwykłymi, szarymi pojemnikami. Skorzystaj z naszej oferty i otwórz nowy rozdział w promowaniu biznesu!

Na jakich opakowaniach wykonujemy nadruk na zamówienie?

Wiemy, że potrzeby w branżach mogą być diametralnie różne, dlatego nasza oferta dotyczy wielu rodzajów opakowań. Dzięki temu łatwo znajdziesz coś dla swojego biznesu. Możemy nadrukować Twoje logo na m.in.: kubkach jednorazowych wykonanych z papieru, styropianu czy plastiku, torbach materiałowych, papierowych, pudełkach na pizzę lub inne posiłki typu fast food. Poza tym drukujemy na workach z tworzyw sztucznych, serwetkach, reklamówkach, opakowaniach z tworzyw, tektury czy kartonu i wielu, wielu innych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej branży - od gastronomicznej, przez cukierniczą, eventową, po sklepy internetowe czy zakłady produkcyjne.

Gdzie wykorzystasz opakowania z nadrukiem?

Opakowania z logo Twojego biznesu możesz wykorzystać w wieloraki sposób. Jeśli prowadzisz punkt gastronomiczny, to warto, aby klienci zapamiętali nie tylko pyszne jedzenie, które serwujesz, ale także Twoją nazwę. Możesz to zrobić za pomocą serwetek, opakowań do jedzenia na wynos, toreb papierowych czy kubków na napoje. Ponadto opakowania z nadrukiem doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju targów, gdy chcemy wręczyć gościom gadżet z logo firmy. Równie przydatne są podczas eventów, imprez plenerowych, ale też w hotelach, które mogą w ten sposób zaakcentować swoją markę i postawić na nowoczesny marketing.

Jak wygląda tworzenie opakowania z nadrukiem?

W E-opakowania.info służymy fachowym doradztwem - możesz zlecić nam wykonanie grafiki lub przygotować własny projekt nadruku. Jesteśmy elastyczni, przez co oferujemy niskie nakłady minimalne. Każda zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Sprawdź, jak Twoja marka zyskuje na rozpoznawalności i wybierz opakowania z nadrukiem, które pomogą Ci zapaść w pamięci Twoich klientów!

Pokazuje 1 - 100 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 100 elementów

Opakowania z nadrukiem reklamą Twojego biznesu!

Opakowania tekturowe, papierowe czy foliowe wcale nie muszą być szare i nudne! Postaw na żywe kolory i atrakcyjną treść, które podkreślą, jak dobra jest Twoja kawa lub jak wyśmienicie smakują serwowane w Twojej kawiarni lody. W MultiPak oferujemy opakowania papierowe na lody, na których może znaleźć się Twoje logo! Z takimi opakowaniem-gadżetem klienci lepiej zapamiętają Twój lokal i na pewno do niego wrócą po kolejną porcję pysznych lodów. Takie pudełka z nadrukiem odnowią oblicze każdej kawiarni, a i pozwolą zaoszczędzić na szklanych czy porcelanowych naczyniach. Liderzy branży gastronomicznej już dawno postawili na jednorazowe opakowania tekturowe czy plastikowe - czas na Ciebie! Zrezygnuj z mycia filiżanek i pucharków na rzecz opakowań, które polubią Twoi klienci, a przekonasz się, ile możesz zyskać czasu i energii.

Pudełka z nadrukiem na Twoje życzenie

W naszym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje opakowań plastikowych, np. kubki z wypukłym wieczkiem czy kubki do piwa o pojemności 400 ml, które idealnie pasują do każdego ogródka piwnego. Ponadto, oferujemy opakowania tekturowe do pizzy z atestem o wymiarach 60x60 oraz 26x26, które możemy na Twoje życzenie spersonalizować i dodać na nich dowolny wydruk, np. logo Twojej firmy. W wypadku kubków oferujemy różne pojemności oraz podwójne ścianki, dzięki którym opakowanie tekturowe tego typu będzie szczelne jeszcze dłużej. Bez kłopotu zaoferujesz wówczas klientom smaczną kawę czy herbatę na wynos.