Worki na śmieci i kosze

Worki na śmieci i kosze Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Mocne i wytrzymałe worki na śmieci

Zajmujesz się wyposażeniem lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych, restauracji, zakładów mięsnych, a może produkcyjnych? Każda branża musi zmierzyć się z problemem wyrzucania odpadków, a bogato wyposażony sklep internetowy e-opakowania.info wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów. W naszej ofercie mamy zarówno duże worki na śmieci, jak i pojemne kosze na odpadki. Wyposaż swoje przedsiębiorstwo w kompleksowy sposób - sprawdź nasze artykuły!

Duże worki na śmieci i kosze na odpady

W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz asortymentu - mocne i pojemne worki na odpady komunalne, a nawet budowlane. Produkowane z wysokiej jakości tworzyw będą znakomicie spełniać swoją funkcję - nie rwą się pod wpływem dużego ciężaru. Oferujemy worki o różnej pojemności - 30, 35, 60, 100, 120, 160 czy 240 litrów, a także kolorach - czarne, czerwone czy niebieskie. W sprzedaży posiadamy również praktyczne kosze na śmieci - uchylne lub wyposażone w kółka jezdne.

Zamów pojemne kosze na odpadki na e-opakowania.info!

Sklep internetowy e-opakowania.info to gwarancja szerokiego asortymentu i atrakcyjnych cen! Oferujemy uchylne pojemniki o pojemności 10, 25, 50 litrów oraz przeznaczone na zewnątrz budynków kosze na odpady 60, 80, 120, 240 i 360 litrów. Nasze kosze na śmieci plastikowe są wykonane z wysokiej jakości polietylenu i dostępne w różnych kolorach. W sprzedaży mamy produkty charakteryzujące się dużą odpornością na urazy mechaniczne. Skorzystaj z okazji i złóż zamówienie!