Sztućce konfekcjonowane

Sztućce konfekcjonowane Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Zestaw sztućców plastikowych – idealne na garden party i do baru szybkiej obsługi

Jednorazowe sztućce pakowane to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z niezwykłej estetyki i atrakcyjnego designu. Po taki komplet sztućców plastikowych zwykle sięgają firmy cateringowe, które dostarczają klientom posiłki pod wskazany adres, a także bary szybkiej obsługi i restauracje. Co więcej, sztućce jednorazowe są nieocenionym gadżetem w trakcie grilla, pikniku lub wycieczki, podczas której posiłki spożywamy na świeżym powietrzu.

Wśród produktów dostępnych w e-Opakowania.info znaleźć można zestawy sztućców plastikowych w kolorze transparentnym, białym lub czarnym, które są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użyciu. Stanowią one praktyczną alternatywę dla tradycyjnych sztućców metalowych – nie topią się pod wpływem wysokich temperatur, a także nie zmieniają smaku i zapachu spożywanych potraw.

Jakie sztućce jednorazowe pakowane warto wybierać?

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy im zarówno gotowe komplety sztućców plastikowych, które zawierają łyżkę, nóż i widelec (lub nóż i widelec), jak i pojedyncze elementy, np. samą łyżkę lub widelec. Wszystkie te elementy sprzedawane są w komplecie z serwetką, która przydaje się do wycierania rąk po posiłku.