Papier

Papier Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Papier do pakowania ciasta – do czego służy i kiedy warto po niego sięgać?

Ciasta, ciasteczka i słone przekąski wymagają odpowiedniego przechowywania, tak, by nie miały one kontaktu z zanieczyszczeniami i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi papier do pakowania ciast i innej żywności, który jest wykonany z materiałów bezpiecznych podczas kontaktu z żywnością. Taki papier pochodzi z czystej masy celulozowej i jest specjalnie produkowany do pakowania żywności, wyrobów cukierniczych i piekarskich, słodyczy, a nawet warzyw i owoców.

W e-Opakowania.info przygotowaliśmy duży wybór papierów do pakowania ciasta, które są ekologiczne i biodegradowalne, w związku z czym nie wykazują niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Oferujemy również papier pakowy, który świetnie sprawdza się podczas pakowania produktów przemysłowych, np. alkoholu oraz przesyłek.

Papier do pakowania ciasta – wybierz wzór, który zachwyci Twoich klientów

Chcesz, by Twój papier do pakowania ciast wyglądał zupełnie inaczej niż wszystkie? Mamy na to sposób! Wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów wykonanych z papieru powleczonego PE. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. papier do pakowania ciasta z nadrukiem imitującym gazetę lub papier z nadrukiem „Smacznego”. Oba produkty są tłuszczoodporne i bardzo wytrzymałe, w związku z czym znajdują zastosowanie w delikatesach spożywczych, jak również w kawiarniach i piekarniach.