Sztućce EKO biodegradowalne

Sztućce EKO biodegradowalne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Drewniane sztućce jednorazowe – aż chce się jeść!

Ekologiczne sztućce jednorazowe szturmem zdobywają kuchnie na całym świecie. I słusznie. Uważamy, że rozwiązania wpływające na zmniejszenie ilości tworzyw sztucznych jednorazowego użytku w obiegu są zawsze godne uwagi. W branży gastronomicznej każdego dnia produkuje się tony śmieci, które nie mogą być recyklingowane. Na szczęście, trendy są jednoznacznie. Coraz więcej lokali zamienia plastikowe sztućce jednorazowe na bardziej przyjazne środowisku alternatywy. Sztućce jednorazowe eko to idealne rozwiązanie dla każdego, komu bliskie są kwestie związane z ekologią, środowiskiem naturalnym i negatywnym oddziaływaniem człowieka na przyrodę. Przedsiębiorca, który decyduje się na przejście na “zieloną stronę mocy”, nie tylko zmienia świat na lepsze, ale także zdobywa zaufanie Klientów o podobnych wartościach. Drewno to materiał najbliższy człowiekowi, przywodzący na myśl pozytywne skojarzenia, a przy tym przyjemny dla oka. Sprawia to, że już zasiadając do posiłku, mamy wrażenie, że jest on bardziej zdrowy i smaczny, niż gdy spożywamy go za pomocą sztućców plastikowych.

Ekologiczne sztućce jednorazowe – solidne i biodegradowalne

Jako surowiec w 100% pochodzenia naturalnego, drewno, gwarantuje całkowite przetwarzanie sztućców jednorazowych eko. Dzięki gładkiej powierzchni, uzyskanej za pomocą mechanicznego polerowania, sztućce są bezpieczne dla zdrowia użytkownika, a także bardzo wygodne w użyciu. W sprzedaży znajdują się różnorodne drewniane sztućce jednorazowe, jak na przykład: widelec drewniany, łyżka ekologiczna, nóż drewniany ekologiczny, a także widelczyk i łopatka do lodów jednorazowa. Praktyczne i ergonomiczne sztućce jednorazowe eko są idealnym rozwiązaniem dla restauracji, cateringu, stołówek, lokali plenerowych czy food trucków. Sklep e-Opakowania.info oferuje szeroki asortyment ekologicznych sztućców, których cena jest zdecydowanie przyjazna dla portfela. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pojawienia się pytań, do kontaktu z działem obsługi Klienta. Doświadczeni i pomocni doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć odpowiednie artykuły i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące składania zamówienia.

Drewniane sztućce ekologiczne – dobro przyrody na ostrzu noża

Podobnie jak żołnierz nie może obejść się bez karabinu, tak głodomór nie może obejść się bez sztućców. I choć tradycje spożywania posiłków na kolejnych kontynentach są bardzo różne i zmieniały się na przestrzeni dziejów, to człowiek „od zawsze” używał przyrządów do konsumowania jedzenia. Dziś komplet sztućców na różne okazje jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej kuchni. W tej kategorii prezentujemy jednorazowe sztućce biodegradowalne, które świetnie sprawdzą się na plenerowych przyjęciach okolicznościowych, spotkaniach przy grillu, garden party czy piknikach. Sztućce ekologiczne są także na podorędziu w food truckach oraz punktach gastronomicznych serwujących jedzenie na festiwalach czy festynach. Wykonane z drewna sztućce biodegradowalne nie generują kłopotliwych odpadów z tworzywa sztucznego. Są za to wytrzymałe i estetycznie się prezentują. W naszym sklepie zebraliśmy drewniane łyżki, łyżeczki, łyżeczki do lodów, patyczki, wykałaczki, noże i mieszadełka. Wszystkie produkty łączy solidne wykonanie i przystępna cena.