Dozowniki

Dozowniki Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Podajnik na papier do rąk w sklepie E-opakowania

Szukasz wytrzymałych podajników na papier? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się podajniki do papierowych ręczników. Tego typu rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej higieniczne niż dmuchawy, w których łatwiej gnieżdżą się drobnoustroje. Dostępne w naszym sklepie podajniki na papier są dostosowane do różnorodnych typów ręczników, ponadto występują w kilku wariantach kolorystycznych, m.in wykonane z tworzyw sztucznych w bieli, czerni lub ze stali nierdzewnej.

Dozownik na mydło w dobrej cenie

Równie istotne akcesorium w łazience, szczególnie dostępnej publicznie, gdzie chcemy zapewnić klientom lub pracownikom odpowiednie środki czystości. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz dozowniki na mydło o zróżnicowanej pojemności, jak również dozowniki na płyn do naczyń. Akcesoria te są niezwykle wydajne i proste w obsłudze, jednocześnie są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach publicznych, np. w toaletach w zakładzie pracy, w centrach handlowych i innych.

Podajnik na papier toaletowy

Wytrzymały, sprawny podajnik na papier toaletowy to ważny element wyposażenia każdej toalety, a szczególnie publicznej. Proponujemy podajniki w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej dopasować model do potrzeb danej toalety. Posiadamy podajniki dostosowane do liczby odwiedzających, jak również częstotliwość uzupełniania podajnika. W ofercie znajdują się także podajniki na papier toaletowy w składce jak i modele bardziej tradycyjne.