Kubki plastikowe

Kubki plastikowe Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Kubki plastikowe przezroczyste - sprawdź szeroki wybór asortymentu

Kubeczki plastikowe jednorazowe są wykorzystywane w wielu branżach i miejscach - między innymi w sektorze spożywczym, restauracjach, bufetach, pizzeriach czy sklepach. Interesuje Cię szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnej cenie? W sklepie internetowym e-opakowania.info znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Oferujemy kubki plastikowe z wieczkiem przeznaczone zarówno do zimnych, jak i gorących napojów, o pojemności 180, 200, 300, 400, 550 ml, a duży wybór dostępnych artykułów sprawia, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie!

Plastikowe kubki z przykrywką - postaw na najwyższą jakość

Dostępne w naszym sklepie kubki plastikowe z pokrywą zostały wyprodukowane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (np. polistyrenu). Nasze jednorazowe kubki z przykrywką mają również specjalne tłoczenia, które usztywniają ich konstrukcję. Posiadamy także w sprzedaży białe lub transparentne kubki degustacyjne o niewielkiej pojemności (np. 80 ml), które sprawdzą się w czasie eventów promocyjnych. A może potrzebujesz jednorazowych kubków do automatów lub kubków do piwa? Koniecznie sprawdź dostępny asortyment!

Kubeczki jednorazowe z przykrywką PET

Plastikowy kubek z przykrywką służy do serwowania napojów na wynos, musi być zatem wykonany z odpowiednich materiałów, np. surowców PET. W naszej ofercie znajdziesz także kubek plastikowy z pokrywką z możliwością personalizacji, czyli nadawania indywidualnego nadruku, np. logo firmy. Tego typu plastikowy kubek z pokrywką to doskonały sposób na promocję!