Opakowania na burgery

Opakowania na burgery  Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Opakowania na burgery – świetny sposób na zapakowanie amerykańskich dań typu fast food

Burgery to dania, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów kuchni amerykańskiej, kojarzącej się głównie z daniami typu fast food i „to go”, które można w każdej chwili zabrać ze sobą. Problemem dla wielu lokali gastronomicznych, które specjalizują się w przyrządzaniu burgerów, jest brak pomysłu na ich zapakowanie. Okazuje się, że świetną opcją są pod tym względem praktyczne pudełka na burgery, które zabezpieczają je podczas transportu.

Jako miłośnicy prostych i ekologicznych rozwiązań proponujemy naszym klientom duży wybór opakowań do burgerów, w tym m.in. opakowania kartonowe typu burgerbox oraz klasyczne koperty papierowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów posiadających atest bezpośredniego kontaktu z żywnością, czego przykładem jest m.in. papier typu kraft z litej tektury, wysuszone włókna trzciny cukrowej (bagassa) oraz papier powleczony PE.

Opakowanie na hamburgery przyjazne dla środowiska naturalnego

Niezaprzeczalnym atutem naszych opakowań na burgery jest to, że są one łatwe w użyciu i nadają się do recyklingu. Spora część z nich, w tym opakowania na burgery z bagassy i papieru typu kraft, są również biodegradowalne, co oznacza, że mogą rozłożyć się w środowisku, nie wydalając przy tym szkodliwych substancji w procesie rozkładania.