Opakowania na hot-dogi

Opakowania na hot-dogi  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Opakowania do hot dogów dla miłośników dań typu fast food

Hot dog to szybka i smaczna przekąska, którą możemy zamówić w wielu barach szybkiej obsługi i na stacjach benzynowych. Ze względu na specyficzną budowę takiego dania i dodatek różnego rodzaju sosów jego spożywanie może okazać się nieco problematyczne. Świetnym rozwiązaniem są w tym przypadku praktyczne opakowania na hot dogi, które umożliwiają wysuwanie przekąski, a przy tym chronią nas przed zabrudzeniem.

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości opakowania do hot dogów wykonane z wytrzymałego papieru foliowanego, który od wewnątrz powleczony jest specjalną folią, zabezpieczającą przed przeciekaniem tłuszczu oraz sosów. Dzięki temu nasze opakowania na hot dogi są szczelne, wygodne w trzymaniu i nie wyślizgują się. Co więcej, wszystkie produkty posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością i nie zaburzają smaku i aromatu potraw.

Papierowe opakowania na hot dogi – czy to dobry wybór?

Inwestycja w papierowe opakowania do hot dogów to z jednej strony ukłon w stronę klienta, który może cieszyć się smakiem ulubionej przekąski bez obaw o zabrudzenie, a z drugiej wyraz troski firmy o środowisko naturalne. Takie opakowania są wykonane z naturalnych materiałów, które nie wykazują negatywnego wpływu na środowisko, a przy tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia klienta.