Kubki papierowe z nadrukiem

Kubki papierowe z nadrukiem Jest 28 produktów.

Podkategorie

 • Kubki ECONOMY z LOGO 1 kolor mały nakład

  Kubki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w wersji ekonomicznej techniką tampodruku na jednej lub 2 stronach kubka w jednym kolorze. W tej wersji pole zadruku jest ograniczone w zależności od wielkości kubka.

 • Kubki jednowarstwowe PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni kubka. 

 • Kubki dwuwarstwowe PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe dwuwarstwowe z nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni kubka.  W kubkach dwuwarstwowych zadrukowywana jest dodatkowa warstwa papieru która jest naklejana od zewnątrz na białą niezadrukowaną ściankę kubka.

 • Kubki TERMICZNE dwuściankowe PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe dwuścienne TERMICZNE z nadrukiem w pełnym kolorze. Nadruk wykonywany jest na zewnętrznej ściance kubka.  Pomiędzy ścianką zewnętrzną a wewnętrzną istnieje komora powietrzna pełniąca funkcję izolacji termicznej. Kubki w tej wersji prezentują się bardzo elegancko. Są sztywne, stabilne i wygodne w użyciu.

 • Kubki ekologiczne z nadrukiem bez opłat SUP

  Kubki ekologiczne z celulozy niebielonej powlekane substancją pochodzenia roślinnego w celu stworzenia nieprzepuszczalnej bariery wewnętrznej.

  Nadruk wykonywany jest na zewnętrznej powierzchni kubka w 1-2 kolorach.

Kubki papierowe z nadrukiem to świetna reklama Twojej firmy.

Kubki papierowe z nadrukiem to doskonały nośnik przekazu marketingowego.

U nas możesz zamówić kubki papierowe z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy w 1 kolorze wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone. Taki kubek jest najtańszy najbardziej ekonomiczny. Często wykonywany jest wtedy gdy potrzebne są niskie nakłady lub krótkie serie, albo nadruki okazjonalne.

Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na kubkach na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

Nadruki wykonujemy na kubkach jednowarstwowych, dwuwarstwowych oraz kubkach papierowych z izolacją termiczną (kubki dwuściankowe).

Dostępne są także różne pojemności kubków jednowarstwowych: 100ml, 150ml/ 180ml/ 200ml/ 300ml/ 400ml/ 500ml.

Natomiast kubki dwuwarstwowe z nadrukiem oraz kubki termiczne (double wall) mozna zamówić w sklepie e-opakowania w pojemnościach: 200/250 ml, 300 ml, 400 ml.

Kubek jednowarstwowy - kubek dwuwarstwowy - kubek termiczny (dwuściankowy) - jaka to różnica?

KUBEK JEDNOWARSTWOWY Z NADRUKIEM to najtańsza wersja kubka przeznaczona do zimnych i lekko ciepłych napojów. Nadruk jest matowy w wykończeniu.

KUBEK DWUWARSTWOWY Z NADRUKIEM - droższa wersja kubka, który jest elegancki, stabilny i można w nim podawać cieplejsze napoje. Papier z nadrukiem jest lekko błyszczący.

KUBEK TERMICZNY (DWUŚCIANKOWY - DOUBLE WALL) - najekskluzywniejsza wersja kubka z nadrukiem. Nadaje się do podawania gorących napojów, gdyż dzięki warstwie powietrza pomiędzy ściankami kubka, zapewnia izolację termiczną. Ważny jest też komfort picia - konstrukcja kubka termicznego jest stabilna. Kubek prezentuje się elegancko i stanowi idealną reklame. Papier z nadrukiem jest lekko błyszczący.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Kubki jednorazowe z nadrukiem producent

Jako producent kubków jednorazowych wykonanych z papieru oferujemy szeroki wybór produktów będących nierozłącznym elementem wyposażenia punktów serwujących napoje na wynos. Są wśród nich kubki ekologiczne, kubki jedno- i dwuwarstwowe oraz kubki termiczne dwuściankowe. Wszystkie produkty mogą być opatrzone dowolnym nadrukiem, także w wersji pełnego zadruku. Sami wykonujemy te przedmioty, więc możemy zaoferować krótkie terminy realizacji, elastyczne dopasowanie do potrzeb zamawiającego i atrakcyjne ceny, dlatego jeśli interesują Cię kubki papierowe z nadrukiem producent będzie najlepszym wyborem na złożenie zamówienia.