Pojemniki obiadowe biodegradowalne na wynos

Pojemniki obiadowe biodegradowalne na wynos Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pojemniki obiadowe biodegradowalne – czas na obiad i obiad na czas

Pandemia COVID-19 uwydatniła trend zamawiania jedzenia na wynos. Chcąc nie chcąc, restauratorzy musieli przystosować swoje możliwości do dowożenia posiłków Klientom. W serwowaniu jedzenia na wynos arcyważną rolę pełnią pojemniki, w które pakuje się pożywienie. Muszą one spełniać kilka ról – nie przeciekać, utrzymywać ciepło, być odporne na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu, a jednocześnie neutralne dla jedzenia. Wszystkie te założenia spełniają pojemniki obiadowe ekologiczne dostępne w tej kategorii. Jak sama nazwa wskazuje, opakowania te zostały wykonane z materiałów biodegradowalnych, co sprawia, że ich użycie nie wiąże się powstawaniem kłopotliwych odpadów zalegających na składowiskach. W naszej kolekcji mamy pojemniki prostokątne, z przegrodami i bez, oraz okrągłe - idealnie nadające się do zup i sałatek. Szeroki wybór sprawia, że z łatwością znajdziesz tu pojemniki skrojone na miarę Twojego menu. Nie bez znaczenia jest także niska cena, którą mogą pochwalić się nasze produkty, w tym pojemniki obiadowe biodegradowalne.

Jednorazowe pojemniki na obiad dla branży gastronomicznej

Badania wskazują, że ponad połowa Polaków decyduje się na przygotowywanie posiłków w domu lub zamawianie dań na wynos. Szczególnie ta druga opcja nabiera na znaczeniu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę rosnące tempo życia i towarzyszący temu popyt na produkty dostarczane przez cateringi. By przygotowywane przez nich posiłki były ciepłe i zachowywały oryginalny wygląd, konieczne jest stosowanie odpowiednich pojemników obiadowych, które są wytrzymałe, szczelne i wygodne w transporcie.

W e-Opakowania.info oferujemy bogaty asortyment biodegradowalnych pojemników na obiad, wykonanych przede wszystkim z surowców roślinnych, takich jak bagassa, czyli wysuszone włókna trzciny cukrowej. Nasi klienci mogą wybierać również spośród pojemników na obiad ze spienionego polipropylenu XPP, który jest znakomitą alternatywą dla opakowań plastikowych i styropianowych. Wszystkie pojemniki obiadowe nadają się do recyklingu i nie zaburzają oryginalnego smaku potraw.

Biodegradowalne pojemniki na żywność – proste i naturalne rozwiązania dla Twojego lokalu

Dokładamy wszelkich starań, by nasze pojemniki obiadowe były ekologiczne, wytrzymałe, przyjemne dla oka, a zarazem funkcjonalne. Ich atutem jest ergonomiczny kształt i stosunkowo niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością mieszczą się nawet w damskiej torebce. Przykładem tego są m.in. 2-dzielne pojemniki na obiad, pojemniki na burgery oraz pojemniki na zupę inne dania gorące.