Miseczki papierowe na LODY z nadrukiem

Miseczki papierowe na LODY z nadrukiem Wybierz odpowiednią podktegorię.

Podkategorie

  • Miska ECONOMY - nadruk LOGO 1kolor TANIO

    Miseczki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w wersji ekonomicznej techniką tampodruku na jednej lub 2 stronach kubka w jednym kolorze. W tej wersji pole zadruku jest ograniczone w zależności od wielkości miseczki na lody.

  • Miseczka na lody 1-warstwowa PEŁNY ZADRUK

    Miski papierowe na lody jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem indywidualnym od e-opakowania. Miska JEDNOWARSTWOWA Z NADRUKIEM to najtańsza wersja miseczek na lody z nadrukiem. Nadruk jest matowy w wykończeniu. Miska zadrukowana jest na całej powierzchni zewnętrznej kubka w pełnej kolorystyce. 

  • Miseczka na lody 2-warstwowa PEŁNY ZADRUK

    MISECZKA DWUWARSTWOWA Z NADRUKIEM - elegancka wersja miseczki na lody, który jest stabilna i sztywna.  Dzięki podwójnej warstwie papieru lepiej chroni dłonie przed temperaturą. Miska zadrukowana jest na całej powierzchni zewnętrznej kubka w pełnej kolorystyce. Warstwa papieru z nadrukiem jest lekko połyskująca, dzięki czemu kolory są żywsze, a miseczka na lody prezentuje się elegancko.

Miseczki papierowe na lody z nadrukiem to doskonały sposób na kreowanie marki.

U nas możesz zamówić miseczki papierowe na lody z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy 1-2 kolory wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone.

Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na miseczkach na lody na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

Nadruki logo w ekonomicznej wersji i małych nakładach wykonujemy na miseczkach jednowarstwowych.

Natomiast grafikę w pełnym kolorze i większych nakładach oferujemy na miseczkach dwuwarstwowych, gdzie miseczka oklejona jest drugą zadrukowaną warstwą papieru.  

Dostępne pojemności papierowych miseczek na lody:

Oferujemy różne pojemności miseczek w zależności od preferencji i zapotrzebowania : 130 ml, 245 ml, 350 ml, 360 ml.

Projekt nadruku na miseczkach na lody

Pomagamy w dopasowaniu grafiki do siatki opakowania lub zaprojektujemy/zmodyfikujemy dla Państwa grafikę tak, by spełniała wymogi techniczne produkcji.