Miseczki papierowe na LODY z nadrukiem

Miseczki papierowe na LODY z nadrukiem Jest 10 produktów.

Podkategorie

  • Miska ECONOMY - nadruk LOGO 1kolor TANIO

    Miseczki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w wersji ekonomicznej techniką tampodruku na jednej lub 2 stronach kubka w jednym kolorze. W tej wersji pole zadruku jest ograniczone w zależności od wielkości miseczki na lody.

  • Miseczka na lody 1-warstwowa PEŁNY ZADRUK

    Miski papierowe na lody jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem indywidualnym od e-opakowania. Miska JEDNOWARSTWOWA Z NADRUKIEM to najtańsza wersja miseczek na lody z nadrukiem. Nadruk jest matowy w wykończeniu. Miska zadrukowana jest na całej powierzchni zewnętrznej kubka w pełnej kolorystyce. 

  • Miseczka na lody 2-warstwowa PEŁNY ZADRUK

    MISECZKA DWUWARSTWOWA Z NADRUKIEM - elegancka wersja miseczki na lody, który jest stabilna i sztywna.  Dzięki podwójnej warstwie papieru lepiej chroni dłonie przed temperaturą. Miska zadrukowana jest na całej powierzchni zewnętrznej kubka w pełnej kolorystyce. Warstwa papieru z nadrukiem jest lekko połyskująca, dzięki czemu kolory są żywsze, a miseczka na lody prezentuje się elegancko.

Miseczki papierowe na lody z nadrukiem to doskonały sposób na kreowanie marki.

U nas możesz zamówić miseczki papierowe na lody z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy 1-2 kolory wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone.

Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na miseczkach na lody na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

Nadruki logo w ekonomicznej wersji i małych nakładach wykonujemy na miseczkach jednowarstwowych.

Natomiast grafikę w pełnym kolorze i większych nakładach oferujemy na miseczkach dwuwarstwowych, gdzie miseczka oklejona jest drugą zadrukowaną warstwą papieru.  

Dostępne pojemności papierowych miseczek na lody:

Oferujemy różne pojemności miseczek w zależności od preferencji i zapotrzebowania : 130 ml, 245 ml, 350 ml, 360 ml.

Projekt nadruku na miseczkach na lody

Pomagamy w dopasowaniu grafiki do siatki opakowania lub zaprojektujemy/zmodyfikujemy dla Państwa grafikę tak, by spełniała wymogi techniczne produkcji.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Miseczki papierowe na lody od producenta

Mrożone smakołyki wymagają należytej oprawy. Mogą nią być miseczki papierowe na lody z nadrukami. Zamawiającym proponujemy jedno- i dwuwarstwowe pojemniki na lody w pełnym zadruku i różnorodnej palecie barw. Mamy także opakowania na lody w wersji ekonomicznej – tanie miseczki z nadrukiem w jednym kolorze. Wykonywane przez nas nadruki są wyraziste i czytelne, a opakowania trwałe i ergonomiczne. Dlatego jeśli interesują Cię miseczki papierowe na lody producent e-Opakowania to najlepszy wybór na rynku. Złóż swoje zamówienie bezpośrednio u producenta i uniknij kosztów (finansowych i czasowych) związanych z usługami pośredników.

Miseczki papierowe do lodów – najwyższa jakość wykonania i wyjątkowa funkcjonalność

W gorący, letni dzień myśli większości osób krążą wokół jednego – możliwości rozkoszowania się wyśmienitym smakiem orzeźwiających lodów. I chociaż część z nas pozostaje wierna ulubionym lodom serwowanym w wafelku, inni preferują desery lodowe podawane w kubeczku. Z myślą o tej drugiej grupie osób tworzone są miseczki papierowe na lody, które są praktycznym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych zajmujących się sprzedażą lodów.

W tej kategorii znaleźć można wysokiej jakości miseczki papierowe do lodów o odpowiedniej gramaturze, które świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku stałych, jak i płynnych deserów, bez obaw o ich przeciekanie. Miseczki mają poręczny kształt i są dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu są wygodne nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci. Co więcej, wszystkie nasze papierowe miseczki na lody posiadają stosowne atesty higieniczne, które potwierdzają możliwość używania ich w gastronomii.

Papierowe miseczki na lody doskonałą alternatywą dla plastiku

Chęć troski o środowisko naturalne i coraz bardziej rygorystyczne wymagania stawiane przedsiębiorstwom z branży gastronomicznej sprawiają, że lokale gastronomiczne rezygnują dziś z plastikowych pojemników na żywność i zamiast nich wybierają miseczki papierowe do lodów. Dzięki temu, że są to produkty bezzapachowe, to nie zmieniają smaku ani aromatu serwowanych deserów, w tym m.in. lodów.