Opakowania na kebaby

Opakowania na kebaby  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Opakowania kebab – zasmakuj się w daniach inspirowanych kuchnią turecką

Z roku na rok widzimy, jak w naszym kraju rośnie liczba punktów gastronomicznych oferujących kebaby, czyli słynne potrawy kuchni tureckiej. Wzrost popularności tego typu przekąsek wiąże się jednak z koniecznością tworzenia praktycznych rozwiązań pozwalających na bezpieczne ich przechowywanie. I tu z pomocą przychodzą opakowania do kebaba, które zabezpieczają danie podczas transportu, a przy okazji chronią nas przed zabrudzeniem tłuszczem.

W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór opakowań kebab, które świetnie sprawdzają się w przypadku różnych rodzajów tego popularnego dania typu fast food. Proponujemy m.in. wytrzymałe kebab boxy, które mogą pomieścić również nuggetsy, makaron lub frytki, a także koperty papierowe i papier pakowy, który może okazać się bardzo dobrą alternatywą dla opakowania na kebaba.

Estetyczne, wytrzymałe i praktyczne – oto nasze opakowania na kebaba

Dbamy o to, by wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie nie tylko przykuwały wzrok klienta, ale także zapewniały mu komfortowe spożywanie dań na wynos. Z tego powodu wszystkie nasze opakowania na kebaba są wytrzymałe, bardzo wygodne w użyciu i odporne na przesiąkanie. Duże znaczenie ma pod tym względem m.in. dodatkowa powłoka foliowa zastosowana wewnątrz torebki papierowej, która zatrzymuje tłuszcz z potraw i zapobiega zabrudzeniu rąk.