Papiery i czyściwa

Papiery i czyściwa Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Czyściwo przemysłowe

Czyściwo to inaczej przemysłowe odpowiednik materiału do wycierania znaczących zabrudzeń. W E-opakowania doskonale wiemy, jak istotne jest stosowanie czyściwa przemysłowego. To nie tylko skuteczny sposób na eliminację zabrudzeń, ale także ekologiczne rozwiązanie. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu, a co za tym idzie produkcją nowych materiałów, ponieważ czyściwa są efektem recyklingu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz czyściwo papierowe, czyściwo celulozowe z makulatury oraz czyściwo włókninowe. Materiały te doskonale pochłaniają smary, oleje i inne zabrudzenia, które mogą pojawić się w zakładzie pracy. Pomocne są również podczas wycierania rąk lub polerowania powierzchni. Przydadzą się w wielu branżach - samochodowej, spożywczej, hotelarskiej i wielu innych.

Ręczniki papierowe

Dostępne w sklepie E-opakowania ręczniki papierowe to świetna alternatywa dla dmuchaw. Ręczniki powstają w ramach recyklingu makulatury, ich użytkowanie nie generuje zużycia energii elektrycznej, a do tego pozwalają zachować wyższe standardy higieny. Oferujemy ręczniki papierowe tork, które są dostępne w rolkach oraz w formie składanej - dzięki temu szybko dobierzesz odpowiedni rodzaj do swoich podajników papieru.

Papier toaletowy w niskiej cenie

W E-opakowania znajdziesz papier toaletowy różnej grubości - w zależności od potrzeb miejsca, w którym będzie dostępny. Posiadamy w asortymencie papier toaletowy składający się z jednej, dwóch lub trzech warstw, jak również papier w składce, dostosowany do innego typu podajników papieru.