Etykiety z nadrukiem

Etykiety z nadrukiem Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem – dopasuj je do swoich wymagań!

Etykiety z nadrukiem to praktyczne akcesoria, które znakomicie sprawdzają się podczas oznaczania opakowań oraz produktów. Podczas gdy jedni wykorzystują je do opisywania domowych przetworów, słoików czy też butelek, inni stosują je do zaadresowania kopert lub do ich zabezpieczenia w postaci plomby. Jak widać ile osób, tyle różnych pomysłów jest na wykorzystanie etykiet samoprzylepnych z własnym nadrukiem!

W e-Opakowania.info dajemy naszym klientom pełną dowolność w dopasowaniu kształtu, rozmiaru oraz wyglądu etykiety z własnym nadrukiem. Wśród naszych propozycji można znaleźć m.in. samoprzylepne etykiety na roli lub w arkuszach, etykiety w formie naklejek pociętych na użytki, a także bezklejowe etykiety z nadrukiem oraz etykiety zabezpieczające, czyli tzw. banderole. Każdy z produktów może być stworzony na bazie wybranych surowców (np. papieru o wysokim połysku lub folii laminowanej), a także wzbogacony o dowolne zdobienie.

Etykiety z własnym nadrukiem– dlaczego warto po nie sięgnąć?

Etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem są drukowane na wysokiej jakości materiałach, które chronią je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu można je bez obaw wykorzystywać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Co ważne, etykiety z nadrukiem są wygodne w użyciu i znakomicie łączą w sobie wysoką trwałość oraz nienaganną estetykę.