Tacki styropianowe

Tacki styropianowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Tacki styropianowe - wysoka jakość w przystępnej cenie

Styropian to materiał powszechnie wykorzystywany w branży spożywczej - jest lekki, nadaje się do kontaktu z żywnością, a produkowane z niego tacki spożywcze można znaleźć w atrakcyjnej cenie. Poszukujesz szerokiego asortymentu produktów? W sklepie internetowym e-opakowania.info znajdziesz tacki styropianowe, które sprawdzą się w twoim biznesie. Wykonane ze spienionego polistyrenu artykuły są wytrzymałe i posiadają szeroki zakres zastosowań, a po dodaniu specjalnych wkładek absorpcyjnych charakteryzują się dużą chłonnością przy pakowaniu towarów świeżych.

Styropianowe tacki tylko na e-opakowania.info!

Interesuje Cię szeroki wybór produktów - tacki kwadratowe i prostokątne w różnych wymiarach? Dostępne w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym zapewnią Ci duże możliwości. Nasze tacki spożywcze nadają się do pakowania różnych artykułów - kurczaka, ciastek, suszonych owoców, pierogów, warzyw, kopytek, mięsa, ryb, gołąbków i nie tylko. W sprzedaży posiadamy produkty przystosowane zarówno do pakowania automatycznego, jak i ręcznego.

Tacka styropianowa - cena produktu i transportu

Tacki spożywcze charakteryzują się atrakcyjną ceną, a koszt transportu towaru do klienta zależy od wielkości zamówienia i jest ustalany indywidualnie. Nasz sklep internetowy zapewnia szybką realizację i wysyłkę, a możliwość negocjacji ceny oraz dodania nadruku na opakowanie sprawia, że z usług korzysta coraz więcej klientów. Sprawdź dostępny asortyment już teraz!