Tacki papierowe

Tacki papierowe Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Jednorazowe torby na jedzenie dla Twojego biznesu

Reklamówki i torby na jedzenie stanowią jeden z podstawowych rodzajów opakowań jednorazowych, które wybierane są przede wszystkim przez małe gastronomie, piekarnie, sklepy, zakłady produkcyjne oraz hurtownie. Takie produkty są przede wszystkim wygodne w użytkowaniu – zabezpieczają produkty podczas transportu, a także ułatwiają ich przenoszenie w wybrane miejsce.

W e-Opakowania.info przygotowaliśmy bogatą ofertę jednorazowych toreb na jedzenie, w tym m.in. torby papierowe, foliowe i materiałowe, a także nieduże torebki papierowe i reklamówki zrywki. Wszystkie nasze produkty są wykonane z naturalnych i ekologicznych surowców, które mogą wchodzić w kontakt z żywnością i nie wykazują niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne.

Jaką torbę na jedzenie warto wybrać?

Wszystko zależy tak naprawdę od potrzeb danej firmy oraz tego, co oferuje swoim klientów. Podczas gdy w sklepach spożywczych najlepiej sprawdzają się papierowe i foliowe torby na jedzenie, jak również reklamówki zrywki, w branży cateringowej świetnym rozwiązaniem są papierowe torebki na jedzenie. W sytuacji, gdy torby są narażone na duże obciążenia, ważne jest, by były one wzbogacone o mocne i wytrzymałe uchwyty, które zapewnią komfortowy transport, a przy tym nie narażą torby na jedzenie na uszkodzenia.