Talerze, tacki, podkładki papierowe

Talerze, tacki, podkładki papierowe Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Tacki ekologiczne – troska o przyrodę podana na tacy

Trudno wyobrazić sobie gofra podanego na patyku, albo kiełbaskę lub frytki serwowane w serwetce. Właśnie dlatego tacki gastronomiczne to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych jednorazowych naczyń na świecie. E-opakowania.info oferuje je w opcji ekologicznej, wykonane z białej tektury litej. Podkładki papierowe stanowią niezwykle wygodną opcję zamienną dla tradycyjnych talerzy, szczególnie w sytuacjach plenerowych. Jeśli serwujemy wyłącznie jedzenie na wynos, takie jak wspomniane frytki i kiełbaski, zapiekanki i inne dania z grilla, lub też ciasta czy gofry, i zastanawiamy się w czym je podać, z pewnością pierwszym, co przychodzi nam na myśl są właśnie tacki tekturowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ekologicznych naczyń jednorazowych dla gastronomii. Nasz sklep to tysiące eko produktów, takich jak tacki ekologiczne, których cena jest bardzo konkurencyjna.

Ekologiczne tacki dla dbających o planetę

Mając świadomość negatywnego wpływu człowieka i jego działań na środowisko naturalne, niektórzy ludzie podejmują starania, by zmniejszyć, zneutralizować szkody. Wymaga to niewątpliwie nieustannego dokonywania wyborów, a przede wszystkim żelaznych chęci i konsekwencji. Cieszymy się, że nasz sklep ułatwia bycie bardziej eko, bo wierzymy, że to jedyna droga do polepszenia sytuacji i nadrobienia zaległości. Tacki ekologiczne są krokiem w stronę usunięcia plastiku z użytku jednorazowego i zastąpienia go łatwiejszymi w utylizacji materiałami, takimi jak papier czy bagassa. Na stronie E-opakowania.info znajdą Państwo szeroki wybór tacek tekturowych o wielu rozmiarach, posiadających odpowiednie atesty i dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Bez wątpienia Państwa Klienci docenią zaangażowanie w ekologię. A to wszystko bez dokonywania kompromisów w zakresie ergonomii, bowiem tacki ekologiczne to wciąż najbardziej poręczne naczynia jednorazowe. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi produktami z serii ECO i kontaktu z działem obsługi Klienta, aby dowiedzieć się więcej w tym temacie.

Ekologia jak na tacy, czyli tacki papierowe ekologiczne

Troska o środowisko to gra zespołowa. Od każdego z nas zależy, jaka będzie kondycja Matki Ziemi za dziesięć, dwadzieścia i sto lat. Jej przyszłość będzie wynikała ze współczesnych wyborów, a każda, nawet pozornie błaha, decyzja może mieć znaczenie – przekładać się na ilość odpadów i kształtować postawy innych osób. Redukcja ilości śmieci zrobionych z plastiku to jedno z największych wyzwań, przed którymi stoi człowiek w XXI wieku. Aby mu sprostać, warto zrezygnować z butelkowanej wody mineralnej, jednorazówek podczas zakupów czy plastikowych talerzyków jednorazowego użytku. Te ostatnie z powodzeniem zastąpią tacki papierowe biodegradowalne. Znajdziesz je na e-Opakowania.info. Posiadamy tacki ekologiczne wykonane z papieru oraz talerze z tego samego surowca. Wybór uzupełniają piknikowe zestawy grillowe (tacki biodegradowalne i drewniane sztućce) oraz uchwyty pod kubki z napojami. Wszystkie produkty dostępne w tej sekcji naszego sklepu nie zawierają plastiku, a tym samym dają nadzieję na uwolnienie się od tego problemu przyszłym pokoleniom.