Kubki, filiżanki, kieliszki

Kubki, filiżanki, kieliszki Jest 150 produktów.

Podkategorie

 • Kubki papierowe

  Kubki papierowe do serwowania soków, wody, herbaty, kawy i innych napojów, na wynos lub miejscu, kubki papierowe mogą zostać cechowane nadrukiem i dzięki temu prezentować markę firmy, nieść treść reklamową. Dlatego punty usługowe , gastronomiczne ( lodziarnie, cukiernie ) i inne chcące wyróżnić się na tle konkurencji, stosują kubki z indywidualnym nadrukiem. Z powodu niskich kosztów i personalizacji przy niskim nakładzie, kubki papierowe stosowane są jako oprawa wszelkiego rodzaju imprez targowych, szkoleń, spotkań , podczas których wydawane są zimne i ciepłe napoje.

  Jest to po prostu sprawdzone i mocne narzędzie marketingowe.

 • Kubki plastikowe

  W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę kubków z tworzywa do napojów od degustacyjnych o pojemności 80 ml , po kubki do napojów

  zimnych lub gorących o pojemnościach 200 ml, 250ml, 300,ml w kolorze białym transparentnym bądź brązowym w zależności od przeznaczenia.

  Dostępne są również kubki typu PET, pojemność 300 ml, 350 ml, 400 ml, 500 ml, wysoce transparentne doskonale prezentujące zawartość kubka

  do serwowania napojów np. mojito, smoothie, kruszonów lub sałatek owocowych , warzywnych

 • Wieczka do kubków

  Wieczka do kubków 

  Wieczka do kubków papierowych do kawy w różnych rozmiarach.

  Wieczka płaskie i wypukłe z otworem lub bez do kubków plastikowych PET na smoothie, jogurty bądź soki.

 • Miseczki papierowe na lody

  Wykonujemy spersonalizowane nadruki na kubkach i miskach papierowych np. logotyp, grafika firmowa, reklamowa. Miseczki na lody i desery z nadrukiem standardowym albo indywidualnym przygotowanym wg własnego lub naszego projektu. U nas zrealizujesz niskie i wysokie nakłady. Doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania. 

 • Filiżanki i kieliszki

  Kubki z uchem, kieliszki , szampanówki- to produkty o podwyższonej grubości ścianek dzięki czemu prezentują się doskonale i mogą wręcz zastąpić tradycyjne opakowania. Zastosowanie podczas organizacji imprez , wesel bankietów, gdzie charakter spotkania chcemy zaprezentować na wyższym poziomie organizacji a jednocześnie optymalizując koszty organizacyjne.

 • Kubki z nadrukiem

  Kubki z nadrukiem firmowym, kubki papierowe do kawy z Twoim logo. U nas zrealizujesz niskie i wysokie nakłady. Doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania. Szeroki wybór pojemności kubków oraz ich rodzajów: kubki papierowe jednościankowe, dwuściankowe Double Wall, karbowane termiczne. Kubki białe, kubki papierowe  z nadrukiem standardowym albo indywidualnym przygotowanym wg własnego lub naszego projektu.

 • Akcesoria do kubków

  Owijki do kubków papierowych, cup holdery, wieczk,a pokrywki do kubków jednorazowych, mieszadełka

Kubki papierowe - idealne do kawy na wynos

W e-opakowania znajdziesz kubki papierowe w różnych pojemnościach, kolorach i wariantach.

Do kubków polecamy akcesoria w postaci wieczek, mieszadełek, uchwytów czy owijek termicznych.

Jednorazowe filiżanki i kieliszki

Szukasz eleganckich, ale nietłukących się kieliszków do wina? Zainwestuj w plastikowe kieliszki do wina lub szampana, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i energię.

Jednorazowe filiżanki oferowane przez nas będą doskonałym rozwiązaniem na letnie pikniki lub grille.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 150 elementów