Pojemniki z tworzywa OPS, PE, PP

Pojemniki z tworzywa OPS, PE, PP Jest 102 produktów.

Podkategorie

 • Opakowania cukiernicze

  Opakowania cukiernicze to eleganckie i praktyczne rozwiązania dostępne również w wersjach dwukolorowych, kto z nas nie lubi słodkości...

  Seria opakowań z wysoką transparentnością oraz usztywnionym spodem daje możliwość sztaplowania, dwukolorowość podnosi jakość prezentacji produktów co bezpośrednio ma wpływ na to że chętniej sięgamy po smakołyki tak zapakowane.

 • Pojemniki okazjonalne na ciastka i wypieki

  Pojemniki z serii OPS są doskonałym produktem podkreślającym wyjątkowe uroczystości, spotkania , eventy i inne okazje.

  Uszlachetnienie produktów w różnej gamie kolorystycznej i w różnych technikach nadaje specjalny wyraz i sprawia że produkty nabierają

  unikatowego charakteru.

 • Pojemniki do zgrzewu

  Seria opakowań funkcjonalnych i różnorodnych jest odpowiedzią na potrzeby podniesienia jakości podawanych posiłków oraz ich prezentacji ale służy również przedłużeniu jego świeżości. Separatory zastosowane w pojemnikach powodują niemieszanie produktów pomiędzy komorami ale również nieprzenikanie zapachów.

 • Pojemniki sałatkowe

  Pojemniki sałatkowe

  Szeroka gama produktów która zaspokoi nawet najbardziej wymagające potrzeby rynku, zastosowanie
  tych produktów w gastronomi jak i gospodarstwach domowych ułatwi prezentacje, przechowywanie i sprzedaż.

 • Pojemniki garmażeryjne

  Rozwiązania dla produktów gastronomicznych , tradycyjnych oraz na wynos FOOD 2GO!

  Zróżnicowane kształty, doskonała widoczność produktu, wielokrotne zamykanie powoduje że przechowywanie produktów staje się na prawdę łatwe i przyjemne.

 • Pojemniki na żywność na zamówienie

  Transparentne pojemniki jednorazowe na żywność. Bardzo estetyczne i praktyczne. U nas dostępne na zamówineie

Pojemniki z tworzywa na różne okazje

Tworzywa sztuczne zrewolucjonizował rynek spożywczy i możliwości branży HoReCa. Są lekkie, wytrzymałe, dobrze chronią pożywienie, a zarazem są neutralne w kontakcie z żywnością. Z punktu widzenia właścicieli lokali i sklepów sprzedających swoje produkty na wynos, bezcenna jest opcja szczelnego zamykania oraz możliwość dobrania takiego opakowania, które idealnie wpisze się specyfikę serwowanego produktu. Serwis e-Opakowania.pl proponuje pojemniki cukiernicze, sałatkowe, garmażeryjne, opakowania do zgrzewu, a także pojemniki na ciasta i wypieki. Naszym Klientom oferujemy pojemniki OPS, pojemniki PE oraz pojemniki PP w najlepszych cenach na rynku. Ogromna różnorodność pojemników z tworzywa sztucznego sprawia, że nasza oferta jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby branży HoReCa oraz handlu detalicznego. Wśród produktów w tej kategorii są m.in. opakowania na pączki, tortownice, kuwety na lody, pojemniki w różnych kształtach, miski do zupy, kubki sałatkowe i wiele, wiele innych solidnie wykonanych pojemników plastikowych.

 
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 102 elementów