Pojemniki na SOS

Pojemniki na SOS Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Jednorazowe pojemniki na sos – nieodłączny element wielu przystawek i przekąsek

Jak wiadomo, dania serwowane na wynos rządzą się swoimi prawami. Podczas gdy w lokalu gastronomicznym otrzymujemy pizzę wyłożoną na dużym talerzu, a tuż obok niej znajdują się małe, ceramiczne pojemniczki na sos, zamawiając danie z dostawą do domu, kurier przynosi nam pizzę schowaną w kartonowym opakowaniu, a wraz z nią dostarczony jest mały, jednorazowy pojemnik na sos, ketchup lub inny wybrany przez nas dressing.

W e-Opakowania.info chcemy pokazać, że jednorazowe pojemniki na sos mogą być nie tylko praktyczne, ale i estetyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. W związku z tym dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór pojemników na sos wykonanych z materiałów posiadających atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Są one dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy może dowolnie dobierać wielkość zamawianego sosu.

Pojemniki na sos – nie zapomnij o wieczku

Pojemniczki na sos, które znajdują swoje zastosowanie w gastronomii i w firmach cateringowych, sprzedawane są zwykle bez dodatkowego wieczka. W związku z tym ważne jest, by osobno dokupić do nich specjalne wieczka, które zabezpieczą pojemniki na sos przed przypadkowym rozlaniem się zawartości podczas transportu. Takie wieczka zapewniają szybkie i wygodne zamykanie, które uniemożliwia otwieraniu się jednorazowego pojemnika na sos w trakcie dostawy.