Kartony CUKIERNICZE

Kartony CUKIERNICZE Wybierz odpowiednią podktegorię.

Podkategorie

  • Podkłady dekoracyjne kartonowe

    Pudełka klapowe używane są obecnie powszechnie między innymi  jako opakowanie transportowe, do przechowywania, magazynowania, archiwizowania.

  • Pudełka cukiernicze

    Opakowania kartonowe w tym pudełka cukiernicze, kartony na ciastka i wyroby cukiernicze, złote  podkłady ozdobne pod torty są dzisiaj powszechnie stosowane w branży cukierniczej ale równeiż w gospodarstwach domowych przy różnego rodzaju uroczystościach rodzinnych. Pudełka cukiernicze i kartony dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

E-opakowania - Twój sklep z kartonowymi pudełkami

Podstawą każdego biznesu jest pakowanie produktów - nie może się bez tego obejść cukiernia czy piekarnia, ani sklep internetowy. Podstawową zaletą pudełek kartonowych jest niska cena oraz fakt, iż są wytrzymałe w transporcie. Dzięki nim bez trudności będziesz mógł pakować swoje towary lub eksponować wypieki i przenosić je do witryn sklepowych. Oferowane w naszym sklepie kartonowe pudełka są wykonane z ekologicznych i trwałych materiałów, które chronią towary przed dostępem promieni UV, wiatrem czy kurzem. Pudełko kartonowe doskonale nadaje się do składowania większej partii towaru na magazynie. Możesz ich także użyć w gastronomii - np. gdy chcesz przenieść jednorazowe talerzyki, kubki czy sztućce na teren imprezy plenerowej, to bez opakowań kartonowych się nie obejdzie! Mogą Ci one pomóc także w sprzątaniu już po zakończeniu np. pikniku osiedlowego.

Pudełka kartonowe do cukierni

W tej kategorii poza standardowymi opakowaniami znajdziesz również różnorodne kartony przeznaczone do cukierni, np. do przechowywania i ekspozycji ciasta, ale także do przenoszenia tortów czy bardziej wykwintnych wypieków na specjalne okazje, np. ślub. Odpowiednie opakowania kartonowe pozwalają Ci efektywnie wydawać klientom swoje specjały, co jest absolutną podstawą w Twojej branży. W naszej ofercie są również tekturowe podstawki, na których wyeksponujesz w swojej cukierni najwspanialsze torty. Sprawdź kartonowe pudełka dostępne w E-opakowania i sprawdź, że za naszymi niskimi cenami idą produkty najwyższej jakości.