torby papierowe ekologiczne

torby papierowe ekologiczne Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Torba papierowa eko – funkcjonalność bez plastiku

Zakupy, dania na wynos, prezenty. Kupując artykuły spożywcze w hipermarkecie czy warzywniaku na rogu, zamawiając jedzenie czy pakując prezenty, produkujemy gigantyczne ilości śmieci. Często są to materiały nienadające się do ponownego przetworzenia. Aby zminimalizować szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, powinniśmy zwrócić się ku rozwiązaniom ekologicznym, biodegradowalnym, a przy tym dorównującym wytrzymałością tworzywom sztucznym. Torby papierowe eko to fantastyczna alternatywa dla jednorazowych, plastikowych torebek, które, jak wiemy, rozkładają się ok. 400 lat. Jeśli kwestia świadomego konsumowania jest bliska Państwa firmie i jej Klientom, papierowe torebki eko będą najlepszym sposobem na potwierdzenie tej tezy. Niska cena, estetyczny wygląd i solidne wykonanie, to wspólne cechy wszystkich toreb papierowych eko, które oferuje nasz sklep E-opakowania.info.

Zamień szkodliwy plastik na naturalne torby papierowe eko

Oferujemy szeroki wachlarz ekologicznych rozwiązań jednorazowych dla gastronomii i sklepów, w tym papierowe torebki eko. Sprawdzą się one wyśmienicie w restauracjach, cateringu, jak i sklepach z papeterią, jako torebki reklamowe i nie tylko. Znajdą u nas Państwo również wysokiej jakości torby papierowe eko na wino z uchwytami sznurkowymi. Każda zaprezentowana torba papierowa eko jest 100% przyjazna dla środowiska i posiada atesty do kontaktu z żywnością. Od 3 do 5 kg udźwigu wynosi wytrzymałość torebki papierowej eko z uchwytem, co pozwala na bezpieczne, wielokrotne użytkowanie. Sklep E-opakowania.info oferuje papierowe torebki eko w wielu popularnych rozmiarach, wykonane z papieru naturalnego oraz bielonego. Umożliwiamy również zrealizowanie spersonalizowanego nadruku na torbie, będącego skuteczną reklamą dla Państwa biznesu, a zarazem ekologiczną wizytówką. Nasze produkty łączą więc w sobie ładunek marketingowy i autentyczną troskę o środowisko naturalne, nie ograniczającą się jedynie do lotnych sloganów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Torby papierowe biodegradowalne

Jak powszechnie wiadomo, papier jest materiałem dużo bardziej łaskawym dla środowiska niż plastik. Makulatura może być przerabiana na nowe tworzywo nawet siedmiokrotnie, co sprawia, że duża część wyrzucanych przez nas odpadów papierowych zyska drugie życie. Nic dziwnego, że zewsząd płyną zachęty do korzystania podczas zakupów z toreb wykonanych z włókien celulozowych zamiast foliowych jednorazówek. Jeżeli Ty również chcesz, by Twój sklep lub lokal gastronomiczny był bardziej eko, pakuj swoje produkty w reklamówki papierowe biodegradowalne. Ich szeroką gamę znajdziesz na e-Opakowania.info. Reklamówki papierowe ekologiczne nadają się do przenoszenia posiłków serwowanych na wynos oraz butelek wina. W naszej kolekcji są dostępne torby papierowe ekologiczne w różnych kolorach i o różnych gabarytach. Dodatkowo dajemy możliwość nadruku firmowego logo, co przełoży się na rozpoznawalność marki wśród Klientów. Nie zwlekaj i daj się im zapamiętać jako firma autentycznie dbająca o środowisko naturalne!