pudełka z nadrukiem

pudełka z nadrukiem Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kartonowe pudełko z nadrukiem Twojego pomysłu!

Sprzedajesz swoim klientom pizzę w jednokolorowych pudełkach bez żadnego nadruku? To błąd! Zainwestuj w jeden z tańszych, ale bardzo skutecznych sposobów na marketing dla pizzerii w postaci kartonowych pudełkach z nadrukiem i spraw, aby Twój lokal był rozpoznawalny wśród konsumentów. W MultiPak wykonamy dla Ciebie pudełka na pizzę z Twoim pomysłowym napisem, logo pizzerii lub innym, dowolnym znakiem. Oferujemy intensywny druk dwukolorowy, którego Twoi klienci z pewnością nie przeoczą. Dzięki temu łatwiej będzie im zapamiętać nazwę Twojego lokalu i skojarzyć ją z przepyszną pizzą, którą serwujesz. Warto dodać na nim numer telefonu - kto wie, może zamówią dokładkę? Co ważne, pudełka kartonowe na pizzę zamówione w MultiPak są bardzo wytrzymałe - nie straszna im gorąca pizza. Nasze pudełko z nadrukiem nie ugina się ani nie mięknie pod wpływem temperatury, nadaje się więc do serwowania włoskiego przysmaku stacjonarnie, jak i w dowozie.

Pudełka na pizzę z nadrukiem lub Twoim logo

Oferujemy pudełka w dobrej cenie w różnorodnych rozmiarach, w zależności od wielkości pizzy, którą sprzedajesz. W naszym asortymencie posiadamy pudełka na pizzę z nadrukiem o wielkości 26x26, 32x32, 36x36, 42x42, 45x45 oraz największe w wymiarze 60 na 60 centymetrów. Z pewnością znajdziesz odpowiednie pudełka na pizzę do swojego lokalu. A do tego niska cena za pojedynczą sztukę sprawia, iż możesz utrzymać konkurencyjną cenę swojej pizzy - pudełko z nadrukiem kosztuje niemal tyle, co nic!

Pudełka na pizzę z nadrukiem producent że palce lizać!

Ważny segment naszych odbiorów stanowi branża HoReCa, do której adresujemy gros opakowań. Ich przykładem są chociażby kartony na pizzę producentem których jest właśnie nasza firma. Dysponujemy pudełkami w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów Twoich wypieków sprzedawanych na wynos. Prezentowane w tej kategorii pudełka są atestowane do kontaktu z żywnością, a nadrukowane na nie elementy graficzne mają wyraziste kolory, nawiązujące do marki konkretnego lokalu. Jako producent zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Sprawdź pudełka na pizzę wprost od producenta!