Kubki papierowe z nadrukiem

Kubki papierowe z nadrukiem Wybierz odpowiednią podktegorię.

Podkategorie

 • Kubki ECONOMY - nadruk LOGO 1kolor TANIO

  Kubki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w wersji ekonomicznej techniką tampodruku na jednej lub 2 stronach kubka w jednym kolorze. W tej wersji pole zadruku jest ograniczone w zależności od wielkości kubka.

 • Kubki BASIC - nadruk LOGO max 4kolory

  Kubki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem techniką tampodruku na jednej lub 2 stronach kubka w 1 -4 kolorów. W tej wersji pole zadruku jest ograniczone w zależności od wielkości kubka. 

 • Kubki STANDARD jednowarstwowe PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe jednowarstwowe z nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni kubka. 

 • Kubki PREMIUM dwuwarstwowe PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe dwuwarstwowe z nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni kubka.  W kubkach dwuwarstwowych zadrukowywana jest dodatkowa warstwa papieru która jest naklejana od zewnątrz na białą niezadrukowaną ściankę kubka.

 • Kubki DELUXE termiczne 2-ścienne PEŁNY ZADRUK

  Kubki papierowe jednorazowe dwuścienne TERMICZNE z nadrukiem w pełnym kolorze. Nadruk wykonywany jest na zewnętrznej ściance kubka.  Pomiędzy ścianką zewnętrzną a wewnętrzną istnieje komora powietrzna pełniąca funkcję izolacji termicznej. Kubki w tej wersji prezentują się bardzo elegancko. Są sztywne, stabilne i wygodne w użyciu.

Kubki papierowe z nadrukiem to świetna reklama Twojej firmy.

U nas możesz zamówić kubki papierowe z nadrukiem dużych i w małych nakładach. Przy małym nakładzie drukujemy 1-2 kolory wykorzystując tańszą technikę druku, gdzie pole zadruku jest ograniczone.

Natomiast jeśli potrzebujesz większego nakładu, możemy zaoferować nadruk na kubkach na całej powierzchni i w pełnej kolorystyce.

Nadruki wykonujemy na kubkach jednowarstwowych, dwuwarstwowych oraz kubkach papierowych z izolacją termiczną (kubki dwuściankowe).

Dostępne są także różne pojemności kubków: 100ml, 150ml/ 180ml/ 200ml/ 300ml/ 400ml/ 500ml.