Taśmy pakowe z nadrukiem

Taśmy pakowe z nadrukiem Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Taśmy klejące z nadrukiem do oklejania kartonów  Szerokość taśmy: 48mm Długość użytku: 60cm Produkt z nadrukiem podlega indywidualnej wycenie. Prosimy o wysłanie zapytania korzystając z wybranej opcji: klikając przycisk ZAPYTAJ O PRODUKT/NADRUK, na maila biuro@multipak.info, poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT. Taśma może na...

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Taśma do pakowania z logo firmy – odkryj jej niezwykły potencjał!

Taśmy do pakowania z nadrukiem to niezbędne akcesoria w każdej firmie zajmującej się sprzedażą wysyłkową, w tym m.in. w sklepach internetowych, domach wysyłkowych oraz magazynach. Tym, co wyróżnia te produkty, to znakomita wytrzymałość i gwarancja skutecznego zabezpieczenia paczek podczas transportu i przechowywania. Warto również zaznaczyć, że taśmy do pakowania z logo firmy to również świetny nośnik treści reklamowej. Dzięki nim firmy mogą wyróżnić się na tle konkurencji i zatrzymać uwagę konsumentów nie tylko na samym produkcie, ale także na danej marce.

W e-Opakowania.info zależy nam na tym, by poprzez proste i praktyczne gadżety wywoływać pozytywne emocje wśród konsumentów. W związku z tym na naszych taśmach samoprzylepnych wykonujemy dowolny nadruk, zgodny z indywidualnym projektem dostarczonym przez klienta. W ten sposób nasze taśmy do pakowania z nadrukiem są bardzo wytrzymałe, odporne na działanie wody i kurzu, a zarazem atrakcyjne wizualnie.

Co można umieścić na taśmie do pakowania z nadrukiem?

W większości przypadków nasi klienci wzbogacają swoje taśmy do pakowania z nadrukiem o logo ich firmy. Coraz częściej jednak decydują się na oryginalne nadruki, w tym m.in. hasła reklamowe promujące markę, dane adresowe oraz adres www sklepu internetowego. Na taśmie do pakowania z nadrukiem można zamieścić również ostrzeżenie o tym, że zawartość paczki jest bardzo delikatna (np. „UWAGA SZKŁO!).