Pojemniki styropianowe

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Pojemniki styropianowe Wybierz odpowiednią podktegorię.

Podkategorie

Obiadowe pojemniki styropianowe

Każda osoba pracująca w branży restauracyjnej z pewnością zauważyła, że coraz większą popularnością cieszy się możliwość zamawiania posiłków z dostawą do domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych lokali pragnących świadczyć usługi na najwyższym poziomie, wzbogaciliśmy naszą ofertę o opakowania styropianowe. Dostępne w sprzedaży styropianowe pojemniki umożliwią Ci bezpieczny transport posiłków serwowanych wraz z dostarczeniem do domu klienta.

Styropianowe pojemniki – niska cena, wygoda, funkcjonalność

Pojemniki ze styropianu zdają egzamin dużo lepiej, niż ich konkurenci z tworzyw sztucznych czy tektury. Styropianowe opakowania na jedzenie mają szereg atutów, w tym: lekkość, trwałość oraz niską cenę. Nie musisz obawiać się, że sałatka z sosem albo risotto rozmoczą opakowanie, zanim trafi ono w ręce klienta. Styropianowe pudełka na jedzenie proponowane przez nasz sklep są odporne na działanie wysokich temperatur i wody, nie odkształcają się i nie pękają pod wpływem kontaktu z gorącym jedzeniem. Co ważne, opakowania styropianowe utrzymują temperaturę dań, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą zawsze otrzymywać ciepłe i smaczne dania. 

Styropianowe pudełka na jedzenie – multum opcji dla Twojego biznesu

Oferta pojemników styropianowych jest niezwykle bogata. Wśród proponowanych w naszym sklepie internetowym produktów znajdziesz zarówno standardowe skrzynki styropianowe dostępne w różnych rozmiarach, jak i modele podzielone na trzy lub dwie komory umożliwiające prosty transport kilkuskładnikowych dań. W naszym katalogu nie brakuje również opakowań styropianowych zaprojektowanych z myślą o lokalach serwujących fast foody.